Obsahuje aj takýto spôsob zimnej údržby plán v meste Sereď ? – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Mesto Sereď len prednedávnom zverejnilo Plán zimnej údržby. Materiál sme publikovali aj u nás v médiu. Dnes nás ohlásil čitateľ novín s postrehom, ako taká zimná údržba podľa predstáv mesta Sereď vyzerá.

Čitateľ nám zaslal aj videozáznam, na ktorom je úplne zreteľne vidieť kedy a v akom stave je chodník posýpaný.

Čitateľ poslal nasledujúci text:

“Zdravím, prečo sa posypaju chodníky keď sú suché.
Nevedia kam dávať € …

Budem rad ak sa to zverejní, že kam idú zbytočne vyhodené peniaze.

14.1. Čas 14:00, Mlynárska ulica”

 

O tom, či je takéto jazdenie traktora a takto aplikovaný posyp zmysluplný, nech si urobí každý obyvateľ mesta, ktorý všetku činnosť v meste (teda aj tento posyp a odmeňovanie pracovníka ako aj jeho nadriadených) financuje zo svojich daní.

 

 

- Inzercia -
  1. A kedy majú posypať? Keď to bude zamrznuté? Teraz v noci chodník nezamrzne a nebude sa ráno šmýkať. Keď budú posýpávať ľad tak zasa bude ľuďom vadiť, že to robia neskoro. Ľuďom sa nezavďačíš.

  2. hlavná vec, že na busovej stanici je od včerajška ľad a bol tam ešte aj dnes o 16-tej hodine

  3. Tak ale niekde tú soľ musí minuť nie… ruku na srdce, keby vy sedíte v tom tragači snáď nebudete behať po celom meste a hladať kde je sneh, šikovno to rosypete a fajront 😂

  4. takto to robia aj rakúsku. Svieti slnko suchá cesta a +5 stupňov. a posýpač soli cestu.za 30 minút idem napäť a už ho ládovalo,vločky jak hovado.žačal fukať vetrisko teplota klesla.a snech sa na tej posolenej ceste roztápal.až potom som pochopil načo sypali tú sol

  5. Ano Bohus, ma to zmysel pokial hrozi o pol dna sneh a mraz do -5, ale nie dnes a tu. Teraz vecer som bol vonku, chodniky v meste si predstav zladovatele.

  6. Panko natočil ako posypalo ten suchý. Auto posypalo všetky. Chodníky sú teraz mokré, ale nie je tam ľad. Tam kde neposypal je klzisko. Nehľadajte kauzu tam kde nie je.

  7. Tiez som sa cudoval preco posypa suchy chodnik😂som myslel ze to mal pokazene a skusa to😂😂ale ako vidim mylil som sa😂

  8. 0dvtedy co mesto odobralo zimnu udrzbu firme TEKOM zápasia z nedostatkom dobrej techniky a aj zimna udrzba je taka Stroje pripminaju hracky pre deti. TEKOM mal profi stroje no dopadla zimna udtzba tak ako opadla dobre ze zima je taka milostiva!!!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články