Pri nehode v Seredi sa zranila jedna osoba, zasahovali 4 profesionálni hasiči – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|   V piatok 08. januára 2021, krátko po 18,40 hodine, bola ohlásená dopravná nehoda v obci Sereď na Šulekovskej ulici.

Po príchode štyroch profesionálnych hasičov z Hasičskej stanice Sereď na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného motorového vozidla. V havarovanom vozidle sa nachádzala jedna zranená osoba.

Príslušníci HaZZ zranenej osobe poskytli predlekársku prvú pomoc a následne ju odovzdali do starostlivosti pracovníkov Záchrannej zdravotnej služby. Na vozidlách  vykonali protipožiarne opatrenia a odstránili uniknuté prevádzkové kvapaliny.

Na miesto udalosti sa dostavili aj príslušníci Policajného zboru, ktorý dopravnú nehodu zdokumentovali.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa k nehode od KR PZ Trnava

Dopravní policajti, v piatok vo večerných hodinách, dokumentovali na Šulekovskej ulici v Seredi nehodu mladej ženy. 22 ročná vodička auta Hyundai i30 pri predbiehaní pred ňou idúceho auta neprispôsobila svoju jazdu povrchu vozovky, následne dostala šmyk a stratila kontrolu nad vozidlom.

Auto vyšlo na chodník a cez trávnatý pás sa šmýkalo pár metrov, až ho zastavila stena garáže. Vodičku z auta vyslobodili privolaní hasiči a po prvotnom ošetrení ju, s bližšie nešpecifikovanými zraneniami, RZP previezla do trnavskej nemocnice.

Nakoľko žena nebola schopná vykonať dychovú skúšku na alkohol, bola jej za týmto účelom odobratá krv. Policajti predbežne vyčíslili škodu na garáži vo výške 1000 € a škodu na vozidle vo výške 5000 €. Okolnosti a príčiny dopravnej nehody polícia stále preveruje a vec riešime ako priestupok v doprave.

 

Foto: KR HaZZ

 

Prvotnú informáciu o dopravnej nehode sme priniesli v našom médiu 8. januára tu:

PRÁVE TERAZ: Havária na Tehelnej ulici

 

- Inzercia -
  1. A že pri akej rýchlosti predbiehala? Od kruhacovej zákruty si tu cestu až po horný cepen mýlia s pretekárskou dráhou

  2. Poraďte prosím na koho sa obrátiť, aby sa na tej ulici začalo konať proti chorým ľuďom, ktorí si ju mýlia s pretekárskou dráhou. Toľko nehôd čo sa tam stalo … naozaj čakáme na smrteľnú nehodu nevinných ľudí?

  3. Pán Majko ja som veľmi rád že uverejňujeme na túto stránku nové a nové správu a robíte to dobre a hlavne teraz o tej havárii tej slečny na tehelného ulici nevšímajte si ľudí ktorí vás Hanka a napádajú od vás sa mi to páči ešte raz , premna ste profesionál ďakujem za vaše príspevky .

  4. Aké auto predbiehala a ako pomaly išlo na tej vozovke že ho musela predbehnúť. Sa nepíše.

    čoto je jaka Aktualizacia…

    Z kontextu…
    22 ročná vodička auta Hyundai i30 pri predbiehaní pred ňou idúceho auta neprispôsobila svoju jazdu povrchu vozovky, následne dostala šmyk a stratila kontrolu nad vozidlom.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články