„Joe ďakujeme ti za tvoju službu a dobro, ktoré si rozdával“. Bývalý vojak, ktorý pomáhal v boji s pandémiou podľahol Covidu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Jozef „Jou“ Horňák

Včera nás opustil náš bývalý kolega, ktorý obliekal uniformu 12.mpr v Nitre (na fotke v strede) Po odchode do zálohy pracoval v nemocnici a pomáhal v boji s pandémiou ako len vedel. Aj počas celoplošného testovania odoberal vzorky v Nitre. Včera bohužiaľ covidu podľahol aj on sám.
Vyjadrujeme úprimnú sústrasť pozostalej rodine.
Joe ďakujeme ti za tvoju službu a dobro, ktoré si rozdával. Odpočívaj v pokoji kamarát.
Prosíme Vás priatelia… dávajte si na seba pozor.

 

zdroj: Ozbrojené sily SR Fb

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. tomuto cloveku by mali vyvesit ciernu zastavu tento si to urcite zasluzil viac ako general lucansky ktory len nahonobil majetok a ako pomohol statu len ho okradol

  2. Pekne si to napísal kamoš aj ja sa pridávam. ,, Úprimnú a hlbokú sústrasť dobrému človeku .

  3. Závidím vám, že nemáte nič iné na robote, ako sa stále navážať do p.Lučanského. Nechajte to na iných, ktorí to budú riešiť! Ale skôr by sme sa mali zaoberať tými debilmi, čo provokačne nerešpektujú nariadenia vlády a potom na to doplácajú nevinní, ktorí sa o chorých musia starať, ako p. Horňák. Neviem, ako by sa zatvárili, keby na to doplatil niekto z ich rodiny, alebo aj oni samí by sa ocitli v ohrození života? A čo je ešte najhoršie, že politici, Kotlebovci nerešpektujú nariadenia, čím narúšajú poriadok a stabilitu štátu, čím nepriamo podnecujú ľudí k neposlušnosti. Takáto strana tu nemá čo robiť a nie ešte byť podporovaná štátom

  4. Rodina J.Horňáka,prijmite odo mňa z celého srdca úprimnú sústrasť.Česť jeho pamiatke.♥️😢😢😢

  5. Mrzí ma, že niektorí ľudia nedbajú na to, že za ich nezodpovedné správanie, druhí, ktorí pomáhajú s bojom s vírusom a mnohí na to doplácajú s vlastným životom. Keby sa ľudia správali zodpovedne, nemuselo by byť toľko nakazených a úmrtí. Ale mnohých to netrápi. Škoda.

  6. nazor veru pekne napisane ludia su zlyy a zakerny stale tomu neveria to je smutne a tie komenty na fs to je na zaplakani

  7. Úprimnú sústrasť rodine a veľké ďakujeme a presne takýto ľudia si zaslúžia obdiv a pozornosť nie konšpiračné bludy okolo p

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články