Od dnešnej polnoci musia zatvoriť všetky lyžiarske strediská

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Minister dopravy Andrej Doležal oznámil po mimoriadnom rokovaní vlády tvrdšie opatrenia, ktoré sa týkajú lyžiarskych stredísk a podmienok pre hotely:

 

EPIDEMICKÁ SITUÁCIA JE MIMORIADNE VÁŽNA, MUSÍME KONAŤ

Pozitívnych ľudí pribúda, nemocnice kolabujú. Od dnešnej polnoci rozhodnutím hlavného hygienika začnú platiť nové pravidlá:

1) Budú zavreté všetky lyžiarske strediská
2) Menia sa aj podmienky pre hotely. Už ubytovaní hostia môžu ostať, bez možnosti predĺžiť si pobyt a zároveň hotel nesmie prijať nových hostí.

Viac informácií už čoskoro na tlačovej besede predstaviteľov koalície.
Uvedomujeme si, že je to nepríjemné a nekomfortné, no sme vo veľmi náročnom období, kedy musíme strpieť viac ako inokedy. Snáď sa už čoskoro budeme môcť všetci stretnúť bez obmedzení na lyžovačkách, žúroch a iných spoločenských podujatiach.
Dovtedy, prosím buďme zodpovední, robíme to pre seba a svojich blízkych. Veľa zdravia a lásky do nového roka vám prajem.

 

zdroj: Fb

 

- Inzercia -
  1. Najprv podmienia lyžovačky negatívnymi testami. Takže ľudia sa chodili testovať každých 72 hodín. Inak nemohli lyžovať. Splnili do bodky. Napriek tomu, zase všetko zatvárame a všetci ťahajte domov. Ako to si fakt myslia, že ľudia budú sedieť len doma? Čo je na tom zodpovedné, že ľuďom nakážeme čo musia spĺňať, oni to splnia a napriek tomu z nich spravíme nezodpovedných a zatvoríme ich doma. Koľko ľudí sa nakazilo na svahoch? Toto je už fakt choré. Nech rovno povedia, že nevedia kam z konopí a idú do péčka. Najviac ma dojala veta, snaď už čoskoro sa budeme môcť stretnúť na lyžovačkách, žúroch a spol. podujatiach. Si robia prdel. Celý rok stál za hovno, tak prečo v tom nepokračovať. Ako na nový rok, tak po celý rok.

  2. Lyžovačky mali byť dávno zakázané, keď to platí v ostatných sektoroch tak nech to platí aj tu

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články