Od dnešnej polnoci musia zatvoriť všetky lyžiarske strediská

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Minister dopravy Andrej Doležal oznámil po mimoriadnom rokovaní vlády tvrdšie opatrenia, ktoré sa týkajú lyžiarskych stredísk a podmienok pre hotely:

 

EPIDEMICKÁ SITUÁCIA JE MIMORIADNE VÁŽNA, MUSÍME KONAŤ

Pozitívnych ľudí pribúda, nemocnice kolabujú. Od dnešnej polnoci rozhodnutím hlavného hygienika začnú platiť nové pravidlá:

1) Budú zavreté všetky lyžiarske strediská
2) Menia sa aj podmienky pre hotely. Už ubytovaní hostia môžu ostať, bez možnosti predĺžiť si pobyt a zároveň hotel nesmie prijať nových hostí.

Viac informácií už čoskoro na tlačovej besede predstaviteľov koalície.
Uvedomujeme si, že je to nepríjemné a nekomfortné, no sme vo veľmi náročnom období, kedy musíme strpieť viac ako inokedy. Snáď sa už čoskoro budeme môcť všetci stretnúť bez obmedzení na lyžovačkách, žúroch a iných spoločenských podujatiach.
Dovtedy, prosím buďme zodpovední, robíme to pre seba a svojich blízkych. Veľa zdravia a lásky do nového roka vám prajem.

 

zdroj: Fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Najprv podmienia lyžovačky negatívnymi testami. Takže ľudia sa chodili testovať každých 72 hodín. Inak nemohli lyžovať. Splnili do bodky. Napriek tomu, zase všetko zatvárame a všetci ťahajte domov. Ako to si fakt myslia, že ľudia budú sedieť len doma? Čo je na tom zodpovedné, že ľuďom nakážeme čo musia spĺňať, oni to splnia a napriek tomu z nich spravíme nezodpovedných a zatvoríme ich doma. Koľko ľudí sa nakazilo na svahoch? Toto je už fakt choré. Nech rovno povedia, že nevedia kam z konopí a idú do péčka. Najviac ma dojala veta, snaď už čoskoro sa budeme môcť stretnúť na lyžovačkách, žúroch a spol. podujatiach. Si robia prdel. Celý rok stál za hovno, tak prečo v tom nepokračovať. Ako na nový rok, tak po celý rok.

  2. Lyžovačky mali byť dávno zakázané, keď to platí v ostatných sektoroch tak nech to platí aj tu

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články