Všetci sme boli nútení prispôsobiť sa.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Rok 2020 bol iný takmer vo všetkých sférach nášho života. Aj  športové kluby, občianske a záujmové združenia si museli hľadať spôsob ako fungovať. Rovnako i skauti boli väčšinu tohto roka nútení fungovať len v online priestore.

Družinovky, medzidružinové súťaže (Karanténa 2020), deň so skautskou šatkou, porady, prednášky, ale i obľúbené únikové hry sa uskutočňovali najmä formou videočetu.

Najprísnejšie opatrenia v tomto roku boli v čase najväčších sviatkov, ako bola Veľká noc či Vianočné sviatky, kedy nám všetkým ešte viac chýba vzájomná prítomnosť. Preto nebolo prekvapením, že najväčší záujem vzbudili podujatia ako Veselá veľká noc s rôznymi úlohami a online oblievačkou, či  vianočný online Turnaj v spoločenských hrách, ktorých víťazi s mohli tešiť aj z hodnotných cien.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články