Dajte si pozor na cyklotrase !

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Na Fb stránke Sereď na bicykli uverejnil administrátor Erik Štefánek upozornenie, ktoré stojí za pozornosť a vašu bezpečnosť počas bicyklovania alebo prechádzky po cyklotrase:

„Dajte si pozor najmä v tme na trase medzi Dolnou Stredou a diaľničným mostom. Niekto posunul betónový kváder do stredu cyklotrasy“.

Vďaka Erik za upozornenie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. okrem tejto prekazky vyrastaju na cyklotrase stovky trhlin.kopcekov,depresii a chystajte sa ze uz na jar bude pre korculiarov
  neschodna a este rok bude uplne znicena,
  touto cestou treba podakovat investorom a stavebnemu dozoru
  pytam sa kam isli minute tisice eur. urcite nie do cyklocesty.
  je na case aby sa investor a dozor vyjadrili.
  za skupinu dolnostredskych korculiarov a cyklistov to ocakavame.

 2. Poďakovať treba dolnostredskémun tarostovi -> vodu káže a víno glgá 🙈

 3. A čo má stym starosta keď to nejaky primitivy odsunuli???nepiste picoviny radšej napíšte 10 chlapov sa stretneme o 13 hod a napravíme to…toto je slovač písať pičovat a nič musím byť vulgárny….

 4. na beton nenadavajte.
  to je odrobinka
  vsimnite si tu ..LUPINU..co dali na povrch titesa
  a stalo to desiatky tisic eur.
  tu vidiet ..HODNOTU ZA PENIAZE
  A to je len odrobinka ako pani starostovia safaria
  on bol investor a ma stavebny dozor
  a co hovoria pani zo zupy,,
  STRIHALI PASKU
  OZVITE SA SNAD SA NEBOJITE
  VED VY ZA TOTO MOZETE
  PRIATELIA PRESVEDCTE SA A POZERAJTE
  na tuto skazu

 5. Totálne sprostí a zvlášť silný a výsledok je na svete. Vďaka boháčom a najmudrejšim kopa vojen a mŕtvych človek je chuj.

 6. Koho si volil? Tomcaniho a prečo, vyasfaltoval titeš, ako málo stačí za peniaze štátu vyasfatovat titeš, a ste primátor, alebo starosta. Demokracia je perina pre banditou.

 7. Počúvaj ty chmuľo my sa budeme nadrapovať s 500kg betónmi a niekto s bezodnými vreckami sa bude rehotať z okna že aký “aktívny “sa našli… ale ok milý Jarko aktivite sa medze nekladú tak šup šup ibaj dvýhať betóny dojdem ťa povzbudzovať napíš o koľkej dáme spicha…

 8. Chodím veľmi často na ryby do dolnej stredy cca…. 10 m.od ciklotrasi a BI ste sa divili že po ciklotrasi behajú ,,, na džípoch ,, rybári . Každý deň, každý deň .!

 9. K tým hrbolom na cyklotrase.Je to neodborná práca,tam bolo treba vybrať viacej podložie a osadiť to do obrubníkov,samozrejme by to stálo viacej.Takže budme radi,že je to tak ako to je a hrbol obchádzaj,veď dlho to nepotrvá a asfalt bude preč a zase budú mať ludia prácu.Chcel by som poprosiť tých ,ktorí sa nevedia kultúrne vyjadrovať,aby nepísali.Aká reč,taký človek.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články