V panike už brzdil asi všetkým, zrážke už ale nezabránil. Boli ste svedkom tejto nehody?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Polícia vyšetruje okolnosti nehody na JVO mesta Trnava.

K nehode došlo minulý týždeň v piatok, 18. 12. o 19.45 h. Vodič na aute Škoda Octavia išiel v pripájacom pruhu k JVO od cesty I/61 smerom na Modranku. Pri jazde sa pravdepodobne dostatočne nevenoval riadeniu a až na poslednú chvíľu začal reagovať na situáciu pred ním. Aby sa vyhol zrážke do áut, ktoré dávali prednosť ostatným na hlavnej ceste v priebežnom pruhu, za pomoci ručnej brzdy strhol riadenie vľavo a s autom skončil kolmo cez hlavný jazdný pruh. Vodič na kamióne už nedokázal stretu zabrániť a došlo k zrážke. Polícia alkohol u vodičov nezistila. Pri hrozivo vyzerajúcej nehode sa našťastie nikto vážnejšie nezranil. Vodič a spolujazdec z osobného auta utrpeli ľahké zranenia.

Ak ste nehodu priamo videli, príp. viete poskytnúť záznam z jej priebehu, svedectvo o nehode môžete polícia poskytnúť osobne na ODI OR PZ Trnava, ul. Starohájska č. 3, alebo na tel. č. 0961103517 alebo na č.158.

Ďakujeme za spoluprácu a pomoc.

- Inzercia -

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články