Tento muž je podozrivý z pokusu vraždy. POZOR! Ide o recidivistu a môže byť nebezpečný !

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí kriminalisti od včera intenzívne prehľadávajú miesta a pátrajú po 43 ročnom Róbertovi Herákovi.

V pondelok, 21. 12. mal na parkovisku v Hlohovci fyzicky napadnúť svoju bývalú družku. Na ženu zaútočil v aute a na sedadle spolujazdca ju niekoľko krát bodol nožom. Žene spôsobil najmenej 10 bodno-rezných rán do oblasti krku, hrudníka a rúk. So zraneniami ju ešte vozil v aute, najskôr ju chcel nechať v lese, no nakoniec ju vyložil v areáli myjavskej nemocnice. Zranenej, 40 ročnej žene, poskytli pomoc zdravotníci v nemocnici.
Vyšetrovateľka Krajského riaditeľstva PZ v Trnave vyšetruje útok na ženu ako obzvlášť závažný zločin vraždy za krízovej situácie, v štádiu pokusu. Mužovi môže hroziť trest odňatia slobody na 25 rokov až doživotie.

Policajti vyhlásili po mužovi celoštátne pátranie. Róbert Herák sa zdržiava na neznámom mieste. Nie je vylúčené, že sa môže pohybovať najmä po západnom Slovensku. Naposledy používal osobné auto Škoda Octávia sedan s ev. číslom TT469 DF, striebornej metalízy. Ak ste muža videli, alebo poznáte miesto jeho súčasného pobytu, príp. poznáte osoby, s ktorými sa podozrivý muž kontaktuje, všetky informácie nám pomôžu na jeho rýchlejšie zadržanie.

Volať môžete na bezplatné číslo 158 alebo nám poslať súkromnú správu na fb sr – trnavský kraj. Ďakujeme!

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články