Bude v Seredi novoročný ohňostroj?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Koranakríza nás v tomto roku prinútila prispôsobiť sa novým okolnostiam. Mnohé podujatia, ktoré sme pokladali za samozrejmé, sa tento rok nekonajú. Medzi ne patrí aj silvestrovská zábava a novoročný ohňostroj.

Súčasné protiepidemio­logické nariadenia zakazujú organizovanie hromadných podujatí a aj ohňostroj bol každoročne príležitosťou, kedy sa na parkovisku pred gymnáziom stretli desiatky ľudí. Samospráva mesta Sereď sa preto rozhodla, že novoročný ohňostroj sa tento rok konať nebude. Ušetrené financie za všetky neuskutočnené podujatia počas roka sú uložené v rezervnom fonde a budú použité na ďalšie investície.

Príchod nového roka tento rok teda oslávime iba vo svojich domácnostiach s pohárom šampanského a prskavkou v ruke. A hlavne so želaním, aby pominulo všetko zlé, čo ľudstvo v posledných mesiacoch postretlo.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články