Štipľavý zápach neznámej látky  na Mestskom úrade v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 18. decembra 2020 v doobedňajších hodinách krátko po 11.00 hodine bola ohlásená udalosť – štipľavý zápach neznámej látky  na Mestskom úrade v Seredi.

Po príchode na miesto udalosti  zasahujúci profesionálni hasiči prieskumom zistili, že zápach sa šíri zo stupačky kde je kanalizačné potrubie. Za pomoci prístroja na meranie zvýšených hodnôt, merali ovzdušie v danej miestnosti a jej okolí s negatívnym výsledkom. Na miesto udalosti sa dostavili aj príslušníci Policajného zboru a Mestská policia.

Krátko pred 12,00 hodinou po ukončení prác sa príslušníci HaZZ z Hasičskej stanice v Seredi  vrátili na základňu.

– – –

O udalosti sme vám priniesli informácie v článku tu:

AKTUÁLNE: Na MsÚ v Seredi sú hasiči a polícia – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. cpavkove vypary, sirovodiky alebo merkaptany zo zle odventraneho kanala, proste hajzlovy smrad. Nesplachujte par dni a spoznate.. ale spravne, ze volali hasicov, lebo taketo selijake bioplyny su jedovate a vybusne.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -