CHRAPÚNI Z “TEPLA DOMOVA” DRŽALI ĽUDÍ V “TEPLE” 8,4°C

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
CHRAPÚNI Z “TEPLA DOMOVA” DRŽALI ĽUDÍ V “TEPLE” 8,4°C
Podvodná neziskovka “Teplo domova” mala držať v jednom dome 10 cudzích ľudí. Podľa polície títo ľudia mrzli, trpeli rôznymi chorobami, ak sa dostali von z budovy, tak doslova prosili o jedlo. V jednej z miestností bolo napríklad len 8,4 stupňa, ale zato tam bol rôzny hmyz a plesne.
Ale napriek tomu podľa polície brali od týchto ľudí peniaze, celé ich dôchodky. Tomuto ich bačovaniu je KONIEC. Poškodených odviezli do zdravotníckych zariadení. Keď sa im zlepší stav, tak ich chceme umiestniť do skutočných zariadení sociálnych služieb podľa ich potrieb.
Ale jedno viem povedať jasne: pôjdeme po nelegálnych zariadeniach, v ktorých ľudí držia takýchto podmienkach a berú im peniaze. To si môžu byť všetci istí.
Ak si chcete overiť, či sa vás podvodníci ako “Teplo domova” snažia dobehnúť, overte si v našom registri, či ide o skutočné Zariadenie sociálnych služieb. Každé takéto zariadenie v ňom musí byť uvedené: https://www.employment.gov.sk/…/centralny-register…/

Zdroj: FB

- Inzercia -
  1. toho kto povolil ošetrovanie súkromníkom a bez pravidelných neúplatných kontrol – aj ten ech ide sedieť spolu s nimi…
    Ďalšia hanba, dalša špinavá kauza a čierna škvrna pre MZ SR a a aj MPSVR SR.
    Kým bude mafia a úplatkárstvo držať a riadiť tento štát – nikdy nebude dobre.
    Teraz si viac ako inokedy želám aby platilo “karma zdarma” pre tú krochnu a jej parťákov čo hentak zaobchádzali so seniormi lebo sama na to určite nebola.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články