Predseda vlády SR Igor Matovič bol pozitívne testovaný na koronavírus

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Úrad vlády SR |MM|  Predseda vlády SR Igor Matovič bol včera, vo štvrtok 17. decembra 2020 pozitívne testovaný na koronavírus. Z tohto dôvodu ruší všetok svoj pracovný program.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Ako je to vobec možné že najvačší ruško- sráč sa nakazil ked je v kuse zadeklovaný.ved na to to ma ved rúško pomáha.
  Skor mu nič nie je len potrebuje ako celá vláda zmiznuť do rakúska na lyžovačku

 2. Dusi, pretože rúško viac chráni okolie než teba samotného…ak si v spoločnosti kde ho polovica ľudí nemá je vyššia šanca nákazy než keby ho mali všetci…

 3. Daniel ty prečo píšeš vždy iba v noci? Čo robíš nočného vartáša na družstve? Alebo žeby v tom bolo niečo iné…

 4. Oddýchne si,narcis,a bude mať viac času vypisovať na FB svoje siahlodlhé myšlienkové pochody.Nepokazme si to ! A nechoďme k Boriskovi do domu bez rúška,lebo tam je to zamorené neustálymi návštevami ,,opatrovateliek“.

 5. Byť pozitívnym ochraňuje minimálne na 3 mesiace osobu pred očkovaním. A ak má osoba pozit. protilátky, tak je očkovanie možné najskôr o 3 mesiace. Takže takto si okrem iného pripravuje nasa vlada verejné alibi proti zaočkovaniu. Su to vychcanci.

 6. Prečo sa mám hambiť ? Výborne sa bavím ! A ten pán čo sa pýtal že prečo píšem v noci,tak preto lebo v noci nikto neruší moje úžasné myšlienkové pochody 🙂
  Pekne vás všetkých pozdravujem a ak máte soplík,tak pozor ! Možno to je ten strašný vražedný vírus !

 7. Drahy Daniel, daj pozor aby si sa cez sviatky neprepapal, aby ta nepotrápil appendix alebo žlčník, lebo nabude ti mať ho kto potom…

  V čom spočíva tvoje nešťastie?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články