AKTUÁLNE: Na MsÚ v Seredi sú hasiči a polícia – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Práve v týchto chvíľach v budove Mestského úradu zasahuje jednotka HaZZ zo Serede a polícia. Na mieste je prítomná aj hliadka MsP.

Dôvod zásahu uvedených zložiek zisťujeme.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – vyjadrenie KR PZ Trnava k zásahu:

Seredskí policajti boli dnes privolaní k zásahu hasičov do priestorov mestského úradu, pre podozrenie z úniku látky do ovzdušia. Podľa zistení hasičov nešlo o nebezpečnú látku, polícia na mieste vykonala preto iba hasičom potrebnú asistenciu.

 

 

 

- Inzercia -
 1. Pre sused:

  Únik plynu aneb Starosta si tak riadne usral, že sa sekretárky zľakli 😀

 2. Plyn obsahoval stopové prvky fazule a pečeného kolena z prasiatka 🐷…
  Zahasili sme to svetlou dvanástkou z jedenásteho schoda 😂

 3. To s tym bruchom bolo celkom vtipne.
  Dnes by mohli zasiahnut aj vo Fontane, tych pogrcanych teenagerov co odtial pojde cez bocny vchod, pomoc sa im urcite tiez zide.

 4. Ale samozrejme policia v Seredi nic nevidi, az ked pride Kovesova, potom sa im akoze otvoria oci 🙂

 5. Oči sa otvorili aj feťákom, vďaka reportáži sa dozvedeli kde sa dá kúpiť matroš a na legendárnom dvore sa zvýšil obrat. To sú slová jedného funkcionára z OR PZ v GA. Samozrejme Kövösovej to nemožno vyčítať, určite to nebolo zámerom reportáže. Bol to však zaujímavý paradox.

 6. Matovičove vyhlásenie po stretnutí s krízovým štábom:

  ´´Všetci pikéri musia byť zaočkovaný ešte pred prvou vlnou.´´

  Minister Sulík potvrdil, že najlepšie vakcíny majú v Seredi.

 7. Presne. Pre fontánu a spol ziadne obmedzenia neplatia a nech mi nikto netvrdí ze o tom polícia nevie.

 8. No ak sa vo Fontane nakazia ludia a bude z toho velky pruser som zvedavy ako sa zachova ten arogantny majitel potom ked mu zavru podnik a dostane taku pokutu ze tolko v tej krcme ani nezarobil som zvedavy potom na vyraz jeho tvare. Vsetci to tu musia respektovat aleb aspon z casti sa snazia a pan velkomocny ma uzavretu spolocnost do noci…

 9. Gastro prevadzky nemaju nariadenie ze musia byt zatvorene. Zakazane je podavat jedla a napoje vo vnutri a na terase. Okienkovy predaj je povoleny.

 10. Po 22h maju byt zatvorené. Je zakáza vychádzania a aj vcera tu behalo dosť podnapitych skupiniek ludi po centre. Odkiaľ asi isli? Ak by to polícia chcela kontrolovať uz by to robili. Z fontány bezne nad ranom vychádzajú ludia. Je jedno ci hlavným alebo iným vchodom.

 11. Dokedy to z vás niekto čo ste to videli na políciu nenahlasi, tak dovtedy aj vychádzať budú. Prečo ste to už nenahlásili?

 12. Ano po meste je viacej prevadzok co maju na tajnasa otvorene vo vnutri. Aj v suterene na namesti je nacierno prevadzka…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články