“život je otázkou priorít a my sme pri ich výbere našťastie úplne slobodní.” – Igor Matovič

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Premiér Vlády Slovenskej republiky Igor Matovič na sociálnej sieti napísal status týkajúci sa pohľadu ľudí na koronakrízu:

“Aj pandémia nás do skupín triedi. Jedni posudzujeme pandémiu podľa počtu chorých a mŕtvch … a druhí podľa počtu zavretých barov. Prvým sa druhí javia ako cynickí a neľudskí sociopati… a druhí prvých považujú za hlúpučké a trápnučké citlivky. Nuž, život je otázkou priorít a my sme pri ich výbere našťastie úplne slobodní.”

Zdroj a foto: FB Igor Matovič

- Inzercia -
 1. Napríklad:
  Úplna sloboda dobrovoľného testovania.
  ALE:
  Ak nebudeš mať TEST, nemôžeš ísť do práce.

  “…Nuž, život je otázkou priorít a my sme pri ich výbere našťastie úplne slobodní.”

  TO TEDA MÁME ŠŤASTIE!
  Hlavne pri výbere “slobody”.

 2. V najbližších dňoch pochopíme všetci, že testovanie malo byť povinné v dvojtýždňových intervaloch. Pojem sloboda by ste nemali používať ako absolútny výrok, lebo kde začína tá moja končí tá Vaša. Žijeme ako kolektív, nie ako jednotlivci.

  Nemocnica v Nitre zháňa brigádnikov, ponúka plat 3,34 brutto. Potrebuje iba silných chlapov a veľa. Čo myslíte, na čo ich potrebujú? Idú niečo betónovať? Či rúbať les?

 3. Si si isty, ze vsetci? V krajine kde vysokoskolsky vzdelani veria na sprisahanie B.Gatesa proti porodnosti, kde ucitel tvrdi o cipovani v zjaveni Jana? Kde byvaly minister tvrdi, ze doklad o negativite na covid pre potreby zamestnania je nu lit ny?

 4. Stačí vymeniť jedného človeka,a Slovensko sa zase ocitne v normálnom prostredí.Je to také ťažké pochopiť? Najväčšou prekážkou v boji proti Korone je On.

 5. ci sa to niekomu paci alebo nie.
  Vsetci, bez rozdielu, prejdeme pozitivitou. Cisla stupaju aj napriek opatreniam. Kde sa robi chyba? V obchodnych retazcoch dav ludi na mandarinky ci banany? MHD?
  Alebo to mame od nasej vlady, ktora vodu kaze a vino pije. Hovoria o ruskach a sami ich na hubu nedavaju. Dobry priklad davaju. Ci dobra vizitka pre nich?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články