Ministerstvo životného prostredia bolo dlhé roky súčasťou “ukradnutého štátu”.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Začalo sa vyšetrovanie ďalšieho z mojich predchodcov vo vláde P.Žigu (Smer a teraz Hlas). A k tomu dodávam, že dvaja bývalí ministri, Janušek (SNS) a Štefanov (SNS), sú už odsúdení a odpykávajú si tresty (11 rokov a 9 rokov väzenia) .
Dôsledky ich kauzy (nástenkový tender) vrhajú tiene doteraz – Interblue sa totiž so SR súdi o milióny (presnejšie o 34,6 miliónov eur). Keďže právne služby pri takýchto megakauzách nie sú lacný špás, očividne rátali chlapci z Inteblue s tým, že skôr či neskôr príde na ministerstvo opäť niekto, s kým sa bude dať tzv. dohodnúť. No neprišiel … pred pár dňami sme súd s firmou Interblue vyhrali, hoci zatiaľ len prvostupňový. Dúfam ale, že mafiáni v talároch sa už preriedili aj na odvolacích stupňoch našej justície a že neférové požiadavky, nadväzujúce na zlodejstvo, ktoré vošlo do našich porevolučných dejín ako “nástentový tender”, platiť nebudeme.
Ministerstvo životného prostredia bolo dlhé roky súčasťou “ukradnutého štátu”. Od volieb vymetáme ten augiášov chliev. Brzdí nás to všetkých od práce. Ale ak by sme neodhalili a nepotrestali zločincov v bielych golieroch, zlyhali by sme v tom, kvôli čomu nás ľudia zvolili. Ideme preto ďalej, držte palce!
Zdroj: FB
- Inzercia -
 1. Presne stále sa triafate pán Majko,
  Presne pán Majko,a tú največšiu zlodejinu po privatizácii Miklošovi,Dzurindovi teraz završil váš Fuhrer.Komunisti mali v znaku kosák a kladivo a vy si dajte lopatu a krompáč na z nak ako ste pochovali slovensko .

  f

 2. Vlastne o čom to tu píšete? Dobré by bolo držať sa obsahu v článku a nie hoci čo písať.

 3. Neodpustím si poznámku na výrok pána Budaja.

  To ste od roku 1989 toľko čakali? Takmer 30!!! rokov??
  Za ten čas ste VY z toho “chlieva” mohli urobiť obývačku. Či nie?
  Teraz sa tu hráte na hrdinu.
  Všetci pred vami to robili úplne zle. Len Vy viete všetko najlepšie.
  K vašej osobe mám pocit – škoda slov.

  30 dlhých rokov. 30 rokov v politike. Veď je to na hanbu, čo ste tam tak dlho vlastne robili a nič …
  Je to môj názor.
  Apropo. Ak ste mal tak dôležité informácie o podplácaní, korupcii, či inej závažnej trestnej činnosti, prečo ste nekonal. Len sa nevyhovárajte na vládnucu mafiu.

 4. Jozef, je mi jedno kto si, kde si a s kym, proti komu a preco.
  Neviem kto hra divadlo. Viem, kto je tupy. Citaj este raz…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články