Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku. A už druhý rok budú Vianoce pre seniorov v domoch dôchodcov o čosi štedrejšie a to aj vďaka projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?  Vďaka dobrým ľuďom si pod vianočným stromčekom nájdu darčeky aj tí,  ktorí sa stali obyvateľmi domova dôchodcov . Ide o projekt, v rámci ktorého ľudia napĺňajú krabice od topánok darčekmi pre seniorov. V tomto roku sa do tohto zmysluplného projektu zapojila aj naša škola.

Naše deti, rodičia, učitelia a zamestnanci nám  aj v tomto neľahkom období ukázali, aké veľké dokáže byť ich srdce. Vidieť radosť v očiach detí a počuť, ako sa tešia, keď pomáhajú iným, je niečo úžasné. Zase sa potvrdilo, že vianočné obdobie charakterizuje  pokoj, láska a dobré skutky.

Odpoveď na otázku sme zistili až v deň odovzdávania balíkov.

Do jednej krabice od topánok sa zmestí veľa lásky, ak je naplnená z celého srdca . A viete si predstaviť koľko lásky musí byť, ak sa naplní 124 krabičiek?

Veľká vďaka všetkým!

Základná škola Juraja Fándlyho v Seredi

- Inzercia -
  1. Tieto darčeky majú veľkú hodnotu, nie podľa obsahu v krabiciach, ale že je to darované dobrovoľne z lásky a nie z prinútenia. Pekný príklad rodičov pre svoje deti.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články