Haščáka odviedli kukláči a policajná razia v sídle spoločnosti PENTA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Bratislava / Dnes sa na výsluch do budovy Prezídia PZ SR dostavil jeden z najvplyvnejších oligarchov na Slovensku  Jaroslav Haščák. Následne ho vyšetrovateľ obvinil z korupcie a tiež legalizácie príjmov pochádzajúcich z trestnej činnosti.

Policajti šleciálneho útvaru PPZ tzv. kukláči Haščáka eskortovali do sídla spoločnosti PENTA so sídlov v Digital Parku, kde zároveň polícia v súvislosti s kauzou Gorila vykonáva prehliadku za účelom zabezpečenia dokumentov súvisiacich s kauzou Gorila.

Dá sa predpokladať, že vyšetrovateľ navrhne väzobné stíhania Jaroslava Haščáka.

Téme sa budeme venovať bližšie.

- Inzercia -
 1. Najvyssi cas zacat robit poriadok na nizsich poschodich a v SUTERENE.
  Tych legalizacii prijmov z trestnej cinnosti je hodne.

  Dokonca pozname aj pojem nezakonne “obielenie” nezakonneho konania v samosprave ako pokus o legalizaciu nezakonneho konania za pomoci poslancov. Je toho fakt hodne…

 2. Len či nie je už neskoro. Nezabúdajme, že kauza Gorila je stará už 15 rokov a korupčné skutky už môžu byť premlčané po tak dlhej dobe.

 3. Mna by len zaujimalo preco nemal na rukach puta? To sa mu ti policajti bali ich zalozit? Alebo on je nieco extra, celebrita? Zasluzi si zvlastne zaobchadzanie? Alebo je to cele len divadlo? Cas ukaze kde je pravda.

 4. zacnu brat vsetkych, kto pozna meno Hascak.
  Po velkej bubline a HALOO nastane ticho. V tichosti ich pustia bez obvinenia,… ale to prvotne BOOM zostane. Co na tom, ze ide o divadlo. Divadlo, ktore hra matelko na javisku slovenska. A ty, huza, opica narod, pozeraj, ako sa da s vami cvicit.

 5. Haščáka odviedli? Podľa záberov to skôr vyzeralo, že mu robia doprovod. Žiadne putá, žiadne obmedzenie, proste pohoda klídek tabáček. A keď už sme pri kauze Gorila. Prečo nie sú stíhaný a braní na zodpovednosť aj členovia druhej Dzurindovej vlády. Veď Gorila je kauza, ktorá sa týka práve ich. Či tí sú už nedotknuteľní?

 6. minimálne mi tam chýba závodník Jirko,lebo ten na nahrávke rozdeloval s Haščákom lup!!!
  Už mali vybrať to jeho AUDI hniezdo.

 7. pre pre Vlado 2. decembra 2020, 15:58
  Veď práve, všade sa omieľa Fico ale elektrárne nepredal Fico ale Miki Dzurinda s parchantom Miklošom. A min. hospodárstva za jeho vlády bol práve Malchárek. No tých nespomína nikto. Pritom to bola mega zlodejina. Za 20 miliárd korún, cca 700 milionov eur streliť celý energetický priemysel zahr. investorom. Tomu sa hovorí kauf. A Slovákom ostali oči pre plač.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články