Z ľudí sa postupne stávajú zvieratá

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Trnava / Inak je ťažké nazvať okolie mesta a hlavne výjazd z nákupnej zóny pri Trnave smerom na rýchlostnú komunikáciu R1 a na Trstín či Piešťany.

Iba niekoľko sto metrov od rýchleho občerstvenia sú priamo na ceste a ďalej popri ceste povyhadzované odpadky z jedla nakúpeného pravdepodobne na Drive.

Veľmi ťažko je vyjadriť sa k dôvodom takéhoto chrapúnskeho a voči životnému prostrediu arogantnému správania sa jedincov. Možno každého normálneho človeka napadne, či sa v aute z osádky nenachádzal aspoň jeden príčetný jedinec, ktorý by ostatných upozornil, že sa správajú ako zvieratá a odpadky môžu vyhodiť nie von z okna ale neskôr do najbližšieho kontajnera.

Dá sa predpokladať, že všetky tieto odpadky skončia popri ceste v jarku a to na dlhú dobu, čo nás vizuálne presúva do kategórie ľudí, žijúcich v najchudobnejších a najprimitívnejšími ľuďmi obývaných štvrtiach veľkomiest ako New York, Chicago, Rio De Janeiro, alebo dokonca okolia najchudobnejších miest Južnej Afriky.

Tuto nezlyháva ani Pelegrini ani Matovič, zlyhala výchova rodičov. Títo zo svojich potomkov vychovali prasatá, na ktoré aj v budúcnosti s najväčšou pravdepodobnosťou bude fungovať výlučne represia a tvrdé sankcie.

Vizitkou civilizovaného človeka je jeho správanie a konanie aj vtedy, keď ho nie je vidieť. Žiaľ inak ako bolo napísané vyššie výsledok konania zaznamenaný na priložených záberoch nazvať nemožno.

 

- Inzercia -
  1. …nerozumiem,prečo by to mal pán Majko zbierať…to akože prasce tu budú stále robiť bordel a druhí ľudia to budú po nich upratovať? A toto tu bude stále, lebo tieto prasce takto vychovali ich rodičia a tieto prasce budú mať svoje deti a tiež ich vychovajú na svoj obraz 😤

  2. ta “svina” co si kupila zradlo, nechal ho na svojom chlieve-aute a zabudol ze to polozil (na kapotu) a odisiel.
    Ak su to zvysky, aspon vidno, ze sa to neda zrat. Zradlo pre svine a ak sa to neda zrat, tak je tam smetna nadoba. Ci nie je?

  3. Pán Majko prejdite sa po Seredi a takýchto záberov budete mať viac. Napr. ulica Čepeňská,……

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články