Od plánu plošného testovania budúci víkend sa zatiaľ upúšťa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

MZ SR |MM| Plošné testovanie, ktoré sa malo uskutočniť prvý decembrový víkend, pravdepodobne nebude. Od plánu sa zatiaľ upúšťa. Dôvodom sú chýbajúce antigénové testy.

Zatiaľ rozšírime mobilné odberové miesta na testovanie na nový koronavírus. Budú aj v obciach či osadách, kde bude potreba rýchlo ľudí otestovať. Zapojiť by sa mohli napríklad ambulancie. Do mobilného otestovania chceme tiež zapojiť aj firmy, ktoré by testovali svojich zamestnancov a možno aj ich rodinných príslušníkov.
Ide o náhradný plán, kým sa medzitým vysúťažia testy a Správa štátnych hmotných rezerv SR dodá zdravotnícky materiál.

Minister zdravotníctva Marek Krajčí opäť vysvetlil, že rezort zdravotníctva vytvoril špeciálny kód pre ambulantných poskytovateľov, na základe ktorého im majú zdravotné poisťovne preplatiť vyšetrenie antigénovými testami.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Nepresadil si to,ale testy potrebuje minúť,preto chce testovať deti v školách, učiteľov,aj rodičov!

  2. Možno sa zľakol toho,že Pellegriniho družina tam mala záujem zbierať podpisy na referendum..Inak zaujímavé je tvrdenie sestier v Nemocnici sv.Michala,kde za predsedom parlamentu napriek zákazu návštev sa ponemocnici promenáduju jeho priateľky,niekedy navšteva prišla o 2.hodine v noci a zostala až do rána,jedna z jeho priateliek sa oborila na sestru,že už 2 hodiny čaká na čaj,sestrička sa ohradila,že ona tu nie je na to,aby jej varila čaj.Normálny ľudia sa v Covid režime nedostanú do nemocníc,ale to papalášovi Kollarovi neprekáža.

  3. Gulak,presne tak a ešte sa riaditeľ vyhrážal sestričkám,že im siahne na vianočné odmeny.Borisko nech si zahrá vačkový gulečník.

  4. Gulak,no veď to je tá sľubovaná nová politická kultúra bez bezuzdného papalášstva predchádzajúcej vládnej garnitúry.A čo mali tie plastikové kačice nechať svojho trtka bez teplého čaju o druhej v noci ? A tie bláznivé sestričky ešte na drzovku od nich žiadali,aby si dali aspoň rúška na tie kačacie papuľky,no otras ! A zrazu si Matelko nevedel spomenúť,že vydal zákaz akýchkoľvek návštev do nemocníc.A chuderka Remišová len hapkala a nevedela čo má povedať,keď sa jej na to v rádiu na obed pýtal Braňo.Vyhraj voľby a môžeš všetko ! Ako rýchlo sa to naučila táto vysoko demokratická vláda,ktorá protestujúcich ľudí proti nim nazývajú opicami,fašistami a lúzou.Dožili sme sa to tých tvojich najväčších demokratov mojko Majko !

  5. Gulak, pelegriniho družina má teraz iné starosti. Trasú sa od strachu, čo na nich má jankovská. Holá, holá, holá, basa na peleho s ficom volá. Ani trol Havran im nepomože…

  6. Mne je jedno,či sa trasú,ked im dokážu,finančne podvody,tak nech sú odsúdení,takisto,ak sa dokážu finančne podvody tejto koalície,tak tiež nech sú odsúdení,len sa domievam,že veľkí hráči po sebe,len naoko štekajú,je to hra pre..plebs..ked sa nedokážu finančné podvody v našom meste,tak,ako môžete byť tak naivný a myslieť si,že sa to dokáže vo vysokej politike…a ešte taký poznatok..ked zbadáte,že väčšina dennej tlače začína kritizovať Matoviča,tak jeho premierovanie,bude asi čoskoro minulosťou

  7. Gulak.toto je tá zmena „Krok za krokom“😷veľké svine vystriedajú ešte väčšie svine

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články