Staronový Smer a „kus dobrej roboty“ Moniky Jankovskej

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Staronový Smer a „kus dobrej roboty“ Moniky Jankovskej

Monika Jankovská sa podľa vyjadrení právneho zástupcu dnes priznala k trestnej činnosti. Je obvinená z korupcie a zneužívania právomoci verejného činiteľa.
Keď sme v opozícií upozorňovali na podozrenia prepojení s mafiou a rozsiahle porušovanie zákona, starý aj nový Smer sa nám smial do tváre.
Robert Fico Jankovskej až do konca ďakoval za kus dobrej roboty – dnes sa Jankovská k svojej „robote“ priznáva.
Peter Pellegrini z nového Smeru ako premiér Jankovskú ani po zverejnení závažných podozrení odvolať nechcel, hovoril o tom, že „nebude robiť personálne zmeny na základe informácií médií a opozičných politikov.“
V opozícií sme boli pri dlhodobom poukazovaní na korupciu a mafiánske prepojenia vysokých štátnych úradníkov dlhodobo spochybňovaní a ostrakizovaní politikmi starého aj nového Smeru. Dnes sa ukazuje, že skutočnosť je oveľa horšia, ako boli naše podozrenia.
Spravodlivosť a očista Slovenska od korupcie musí dôsledne pokračovať až do konca. Preto je dôležité, aby polícia mala voľné ruky a aby sme obnovili dôveru občanov v právny štát a v spravodlivosť.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články