PRÁVE TERAZ: Havária na svetelnej križovatke pri Lidli – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Práve v týchto chvíľach je dopravná nehoda na svetelnej križovatke pri Lidli. Na mieste nehody je jedno narazené osobné motorové vozidlo a polícia. Havarované vozidlo sa nachádza v odbočovacom pruhu, preto je ho potrebné opatrne obísť.

Jazdite opatrne !

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ

Stanovisko k udalosti nám zaslala hovorkyňa KR PZ Trnava Zlatica Antalová:

„V tomto prípade nedošlo k dopravnej nehode a polícia vec realizuje ako škodovú udalosť. Pri udalosti nedošlo k zraneniu osôb. Jedno auto tvorilo prekážku na ceste, a preto policajti riadili premávku, aby nedošlo k ďalšej kolízii.“

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nerozumiem prečo je na nabúranom aute viditeľné ev. číslo – nie je to zjavné porušenie Zákona o ochrane osobných údajov… ?

  2. EČV je osobný údaj?? tak si ho prelep páskou, lebo keď ideš po meste, tak ti ho každý vidí 😀

  3. sloboda 25. novembra 2020, 18:18 – tvrdim, ze sa ucime cely zivot.

    Prosim, mohli by ste nas poucit o ochrane osobnych udajov (nova legislativa GDPR) v suvislosti s motorovymi vozidlami?

    Vdaka.

  4. do čoho to auto narazilo? Lebo na fotkách vyzerá že sa odrazilo od pancierovaného policajného auta… 😉

  5. Hm zaujímavé, boli sme na mieste nehody a boli tam dve narazene autá….jedno malo naburanú spolujazdcovu stranu a to odtlacili na parkovisko pred lidl

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Predchádzajúci článokCvičíme s majstrami
Ďalší článokDarčekmi potešili seniorov v SEREDI

Ďalšie články