” Ťažká doba. Ospravedlnenie.” – píše premiér Igor Matovič

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Ťažká doba. Ospravedlnenie.
Nemá zmysel to tajiť. Na včerajšej predpolnočnej koaličnej rade som svojim kolegom povedal, že ak sa situácia nezmení, nemám viac síl a chuť takto pokračovať ďalej. Nedokážem v čase, keď sa Slovensko nachádza v najťažšej situácii od ll. svetovej vojny a stojí zrejme pred najťažšími troma mesiacmi v tomto boji, neustále striehnuť na výpady od brata v zbroji.
Vláda a koalícia musí v tejto dobe ťahať za jeden povraz a všetci koaliční partneri sa musia byť schopní postaviť aj za nepopulárne kroky a rozhodnutia … lebo teraz nejde o percentíčka popularity kohokoľvek z nás, ale naozaj o životy a zdravie najmä tých najzraniteľnejších z nás – chorých a starších ľudí. O pomoc absolútne vyčerpaným zdravotným sestrám a lekárom v nemocniciach na Covid oddeleniach.
Áno, ľuďom sme pred voľbami sľúbili úplne otvorené vládnutie, a preto je fajn, že ľudia vedia o všetkom, čo sa v koalícii deje. Na druhej strane, úprimne uznávam, že som úplne zbytočne späť reagoval na každý podpich pod rebro. Nedokázal som sa cez to preniesť, lebo to bolo zraňujúce a nepovažoval som to za fér voči mne, nášmu hnuutiu a ostatným dvom koaličným partnerom. Ale uznávam, mal som radšej mlčať, nereagovať, odkusnúť si jazyk a ľudia by si urobili úsudok sami. Ospravedlňujem sa za svoje konanie, prepáčte.
Ako ďalej? Dohoda znie, že od dnešného dňa, ak bude chcieť niekto verejne spochybňovať rozhodnutia svojich koaličných partnerov, tak im to najprv povie do očí na koaličnej rade, presne tak, ako sa na dobrú a funkčnú rodinu patrí. A keďže verím, že dobré dohody robia dobrých priateľov … postupne sa, dúfam, opäť z nás s Rišom stanú priatelia, presne tak, ako som ho, aspoň ja, dlhé roky bral.
i. v Bratislave, roku Pána 2020 #KtoNerobíChybuNespraví
Zdroj: FB
- Inzercia -
  1. prosím vás kto nás zbaví toho šaša z TT,pán Fico a celá predchádzajúca vláda ste neschopní ,že ste ho nedali do blázninca

  2. Až takto? Veď Fico rozkradol celú republiku a všetko robil zle! Teraz voláte aj na zlého Fica? Prečo? Chcela národ zmenu? Tak ju má. Keď je koze dobre ide na ľad tancovať. 5.12.2020 sa môžete pridať na prechádzku po Bratislave,

  3. Tak za všetky tie podrazy a urážky, ponižovania, osierania strany,..UŽ dávno by som povedal “premierovi” – “S tebou som skončil”!
    Nechápem, aký zmysel má za každú cenu zotrvať v takejto koalícii a s takým premierom.
    Toto je cesta do pekla.

  4. Pane bože,on tu situáciu spôsobí,ma pátos ako politici v 50 rokoch,uráža každého,kto má len trošku iný názor a potom tu napíše takúto vec.Ako to nazvať? Ako keby nič nechápal.To je neuveriteľne.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články