Dajte sa zadarmo otestovať. Viac ako 110 odberných miest na Slovensku.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
MZ SR |MM|  Jedinečná možnosť, ako zistiť svoj zdravotný stav a chrániť tak seba aj ostatných.
Odberové miesta sú zadarmo k dispozícii vo všetkých okresných mestách.
Zoznam antigénových testovacích miest nájdete na stránke:

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ak tieto návrhy kompletné premiér zavrhne tak mu ide jednoznačne len o jeho ego.Som zvedavý,ako z tejto situácie(mimochodom tu si sam vo svojej prostote naraficil) vykorculuje

  2. prave ze sa tej zodpovednosti moze teraz zbavit, resp. sa o nu podelit, kedze ako precceda je najsamon. Ten horuci gastan teraz zostane na strane Riska a minzdrava. Uvidime po strede.

  3. Tvoja arogancia je už známa,a arogancia už prestáva byť v móde.Takze,už len fakta!.Dnes sme videli v priamom prenose demontáž premiéra .Tu už recicky a arogancia neťahá.Ludia chcú presne to,čo im Sulík dodal.

  4. Sulik ma iba plan ako co uvolnovat ked su urcite percenta. Ale nema plan ako tie nizke percenta dosiahnut. Same tie percenta neklesnu.

  5. ..stránka..databezpatosu.sk…tam si pozrite porovnanie testovania na Slovensku a Južnom Tirolsku..

  6. mongole co ste volili Psychopatovica, v celej trapnej EU ma vymysleny covid klesajuci pocet nakazenych. Cechuni uz idu do oranzovej farby na europskom semafore a tu u nas ide ten kokos plosne testovat, hlavu odkjopnut tomu hovnu a aj ludyom co volili to hovno

  7. Kto Vas plati za tieto sracky? Ked sa prevali vsetok tento Covid bordel som zvedavy ake clanky sa potom budu písať

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články