Národná kriminálna agentúra prevzala prípad dvojnásobnej úkladnej vraždy v obci Lednické Rovne – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM|  Včera v ranných hodinách, po uhasení požiaru rodinného domu, boli nájdené dve nevládne telá s viacerými bodnými a reznými ranami.

Prípad na mieste činu prevzala národná kriminálna agentúra. Podľa skutočností zistených na mieste spáchal skutok príbuzný  z dôvodu zlého správania sa jedného z obetí ku svojim maloletým deťom.

Podozrivého sme zadržali a aktuálne s ním vykonávame procesné úkony. Aby nedošlo k zmareniu alebo podstatnému sťaženiu vyšetrovania, viac v tejto chvíli nie je možné uviesť.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 21.11.2020 – Prezídium PZ SR

V PRÍPADE DVOJNÁSOBNEJ VRAŽDY VYŠETROVATEĽ OBVINIL LUKÁŠA K.

Vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry v prípade dvojnásobnej vraždy v obci Lednické Rovne už obvinil Lukáša K. z obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy.

Vyšetrovaním sme zistili, že obvinený mal vraždu spolu s jednou z maloletých vopred naplánovať. Motívom mala byť pomsta za zlé správanie sa k deťom. Plán bol taký, že k usmrteniu dôjde v spánku, čo sa aj stalo. Na zakrytie činu mali podpáliť dom. Deti mali byť vyvedené mimo objekt, aby zhoreli len telá a zničili sa dôkazy o vražde. S požiarom mu jedna s maloletých mala pomáhať, na jeho podpálenie mala po dome rozliať látku, ktorá mala podporiť horenie.

Vyšetrovateľ navrhol prokurátorovi stíhať obvineného väzobne. O väzbe sa bude rozhodovať v najbližších dňoch.

 

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články