Zaradenie nových ulíc do školských obvodov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V júni 2020 poslanci schválili nové názvy ulíc v Seredi, ktoré vznikli pri výstavbe rodinných domov na území mesta. Ulice dostali názvy: Jarná, Konvalinková, Nezábudková a Tulipánová. Aj napriek tomu, že má rodič právo slobodnej voľby pri výbere školy kam svoje dieťa zapíše, mesto musí nové ulice zaradiť do existujúcich školských obvodov.

Poslanci sa na novembrovom zasadnutí uzniesli, že Nezábudková ulica, Konvalinková ulica a Tulipánová ulica bude zaradená do školského obvodu Základnej školy Jana Amosa Komenského, do ktorého spadá k 31.08.2020 spolu 660 školopovinných detí a Jarnú ulicu zaradiť do školského obvodu ZŠ Juraja Fándlyho, do ktorého spadá k 31.08.2020 spolu 747 školopovinných detí.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články