Na zápase SENICA-SEREĎ bude hľadisko plné. Nápad futbalistov Vás chytí za srdce

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Zápas Senice so Sereďou bude výnimočný. Uskutoční sa v utorok 17. novembra a aj napriek tomu, že na Slovensku stále platí zákaz prítomnosti fanúšikov na tribúnach športových stretnutí,  hľadisko na štadióne bude plné !

Senický klub ich zaplní plyšovými hračkami. Tie potom venuje deťom z detských domovov v okolí.

“V tejto náročnej dobe sme sa rozhodli pre ďalšiu formu pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. Inšpirovali sme sa od holandského klubu SC Heerenveen, ktorý zrealizoval rovnaký nápad len nedávno. Všetky vyzbierané plyšové hračky darujeme detským domovom v okolí, kde potešia tých, ktorí to potrebujú najviac. Nakoľko sa zápasy momentálne odohrávajú bez divákov na tribúnach, využijeme tento fakt a posadíme plyšové hračky v zápase proti Seredi do hľadiska,” prezradil zámer klubu mediálny manažér FK Senica Igor Tabiš pre portál fortunaliga.sk a dodáva: “Veľmi milo nás prekvapil počet plyšových hračiek, ktorý sa nám od konca októbra podarilo vyzbierať. Poďakovanie, samozrejme, patrí všetkým ľuďom, ktorí sa rozhodli zapojiť do tejto akcie a darovali nám svojich plyšákov. Veríme, že v domácom zápase proti Seredi zaplníme plyšovými hračkami plnú kapacitu nášho štadióna.”

Týždeň pred zápasom so Sereďou majú Seničania už vyše 3500 hračiek. K naplneniu celkovej dostupnej kapacity štadióna chýba síce ešte niekoľko posledných stoviek plyšákov, no už teraz je to veľký úspech.

Po dlhých mesiacoch senická tribúna teda nebude zívať prázdnotou. Zaplnené by malo byť každé jedno miesto. Milé fotografie sú dôkazom, že aj futbalisti majú veľké srdce.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články