Auto malo v Derni skončiť po havárii. Nedošlo k znečisteniu životného prostredia ?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Ráno sme na základe oznámenia občana publikovali článok s fotografiami zachycujúcimi osobné auto nachádzajúce sa v kanáli Derňa na konci miestnej časti Serede Nový Majer.

Včera vo večerných hodinách bola na mieste Mestská Polícia a podľa našich informácií mala byť vec nahlásená aj na OO PZ v Seredi. Toto sme preverili a vedenie KR PZ v Trnave nás o prípade informovalo nasledovne:

„Seredskí policajti  si na mieste situáciu preverili a zistili, že v tomto prípade došlo k havárii vozidla, pri ktorej sa nikto nezranil. Vyrozumeli majiteľa, aby zabezpečil odstránenie vozidla na vlastné náklady“.

Vozidlo je vo vode ponorené tak, že je zatopený celý motorový priestor vrátane prevodovky a ostatných súčastí. Nie je vylúčené, že pri náraze došlo k poškodeniu olejovej vane, prípadne iných súčastí, z ktorých alebo cez ktoré do vody mohli uniknúť oleje či iné prevádzkové kvapaliny. Auto v kanáli Derňa bolo nahlásené aj na Zelenú linku Ministerstva životného prostredia, ktorá podľa našich informácií kontaktovala Mestskú Políciu a teda bude sa zaujímať o to, či auto bolo odstránené tak, aby nedošlo k znečisteniu životného prostredia.

Nepochybne stojí za zamyslenie, ako je možné, že osoba, ktorá spôsobila dopravnú nehodu, resp. vlastník vozidla jeho bezpečné odstránenie nezabezpečil okamžite po dopravnej nehode, ale čakal až na vyzvanie políciou. Uvedomuje si vlastník vozidla aké škody na životnom prostredí by mohli byť spôsobené v prípade úniku prevádzkových kvapalín či olejov do vody?

O spôsobe vyriešenia veci budeme verejnosť informovať.

 

Prvotnú informáciu o potopenom vozidle sme vám priniesli tu:

Auto zatopené v kanáli Derňa v Seredi, časť Nový Majer

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Rosivál rosival ,ale hlavne že ste posraty s neho. Navzájom sa udávate tu udávate Vám to dobre jebe stoho hnojiva čo fetujete

 2. chlapci moji nefetujte uz prosim vas neprospieva vam to verte mi 🙂 dáavam vam radu do zivota to si vážte

 3. Vy trúbky jaky rosival sa zbadajte. Keď rosival to auto už veľmi dávno nemá ak ste si nevšimli vy trúbky. Tak nevypisuj té picoviny. A najprv si zistite kto jazdí na aute a piitm píšte volaco ubozaci

 4. Vinco keby si si dal aspoň prave meno keď už tu nadavas na Milda… Ty virtuálny frajer a v skutočnosti sračka

 5. Toho vyfetovaného Milda môžte akurát tak vyfajčil lebo osobne sa mu pcháte do zadku a tu nakladáte fuj otras

 6. Vinco ze sa nehanbis niekoho osocovat ti frajer pozri sam na seba a podpis sa pravim menom ty trubka.

 7. Auto je už dávno odstránené ale to sem nenapíše nikto vy trúby Seredske konfidentske 🤦‍♀️

 8. Rosival Možno len chcel utopiť volakeru z jeho kuriev sak ma ich dosť a hlavne tu vyfetovanu handru co ma doma a hovorí si zena 😀 ja mam dosť denno denne to vidím aj tu zgerbu okolo nich

 9. Tak nech utopy seba a nye kurvy tye nech pošle sem alebo aspom tu jednu malynku 😛

 10. Pre Seredan
  A keru sces ja som taki frajer ze ti ju dám dojdi si ju zebrat ked si taki ubohi a nevis si zenu nájsť povec kedi a kam

 11. To ze tam bolo auto to vedia riesit nonstop ale ked dam auto prec otom uz ani pol slova nic nove však sered…a halo frajeri ked potrebujete tak strasne riesit mna a bohusa tak si dojdite osobne aj pre podpis neni problem 😂..a nie sa skovavat za cudzie mena a prezivky …😘

 12. 😂😂😂 si zabil! Tuto sekaju frajerov a inak tym vsetkym o kom tu pisu dobre ze kkt nevyfajca 😂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články