Potlesk pre hrdinov dnes o 20:00 hod.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Poďakovanie dnes o 20,00 všetkým, ktorí pomohli k úspechu celoplošného testovania.

Zaslúžia si vďaku od nás všetkých. Pripojte sa !

Povzbudivé slová, či vďaku môžete vyjadriť aj odkazom pre nich, tu v diskusii.

- Inzercia -
 1. Nie som zástancom testovania a to už vôbec nie ak je to dobrovoľne na silu ale neboli sme jediní ktorý boli donútenia to podstúpiť ale ty ktorý to museli všetko robiť a ešte ktomu počúvať komentáre ľudí občas dobrých občas zlých a obsolvovali zo dva či jeden deň celý patrí aspoň ten potlesk môj názor keby to nerobili kto by to spravil asi nik a všetci by sme podľa vladi museli do karantény takže ďakujem aspoň za moju rodinu že ste tam boli pre nás aspoň môžme do potravín a práce dakujeme

 2. Treba zatlieskat aj baru Fontána ,že má stále otvorené aj počas zákazu.

 3. Sered tusim zaspala. Ziadny potlesk. Ved to je pre zdravotnikov a ludi co tam su nie pre matelka….. Tomu nepatri potlesk!

 4. Tak oni dostanú 500 eur a predavačky čo pracujú za pokladňou od štátu nič.
  Tlieskať ľuďom čo tam išli zarobiť a dúfajúc že budú mať pozitívnych čo najviac aby mali peniaze mi príde choré.
  Dobrovoľník znamema že tam príde dobrovoľne bez ohľadu na peniaze.
  Matovič rozdával 500 eur z našich spoločných peňazí.

 5. 500€ je pre niekoho mesačný zárobok. Prečo aj dobrovoľníci by nemali byť ohodnotení ako ostatní? Za čo sa vlastne v našom štáte platí, za to, že jeden je tam ako dobrovoľník a ten druhý je tam ako administratívny pracovník, alebo zdravotník, alebo by sa malo platiť za prácu? Takto to je aj s tzv. 13 dôchodkom/?/ aj s ostatnými dávkami. Je to všetko na hlavu postavené.

 6. Ono asi 40 % ľudí tam išlo len k vôli 500 eurám. Dokonca veľa z nich malo tieto 2 dni slúžiť v nemocniciach ale na poslednú chvíľu sa na to vykašľali a jednoducho povedali vedeniu nemocnice že do prace neprídu a idú ” robiť dobrovolnikov” a vôbec ich nezaujímalo kto sa bude starať o ľudí v nemocniciach.
  Pokiaľ takýto ľudia majú byť vzor a tlieskať im tak Boh nás ochraňuj.
  100 krát viac si vážim predavačky, autobusárov, ľudí zo železnice a podobne.

 7. Pre 22:03 zadus sa od zavisti ty dement, chod si to vyskusat 30 hodin v skafandri strkat palicku 1000 ludom do krku s loteriou kto z nich je pozitivny. Ked nerozumies sluzbam v nemocnici, tak drz hubu. Preco asi tie sestricky nevedeli zohnat a nakoniec aj tak ich este niekolko chybalo, hadaj s tym tvojim prepitym mozgom

 8. vies, ak nieco nasilu chce niekto nieco robit, musi mat system.
  Ak potrebujem 1000 a mam len 900, musim tych 100 niekde vycarovat.
  Takze, vlada urobila hovno a starostovia a primatori museli carovat.
  ked to spocitam, tak kto to zvladol?
  Nie vlada. Ja tlieskam starostom a primatorom, ze dokazali carovat a matovic sa LEN odbavil pri cislach “dobrovolneho” nasilneho testovania, ze “ON” to zvladol. Toto je diktatorstvo a takto zacinal jeden nemec v tridsiatom osmom.

 9. A ty kde si bol na testoch v Mongolsku,keď ty to strkali do krku,ale suhlas,zdravotnici ale aj dobrovolníci si tie peniaze zaslužia. Len to vabenie Matoviča s 500eurami bolo už neskoro. Pracu zdravotnikov pri tak rizikovej činnosti, mal premier kvalitne ocenit hned na začiatku.

 10. prepáč, nie do krku, to bolo v tom rozčúlení, mne niekoľkokrát už robili PCR testy a tam to bolo aj do krku, preto mi to vybehlo

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články