Testy v plnom prúde

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

A je to tu. Na Slovensku prebieha počas tohto víkendu celoplošné testovanie obyvateľstva na ochorenie Covid – 19, organizované predovšetkým Ministerstvom obrany SR, Ministerstvom zdravotníctva SR, okresnými úradmi, obcami a mestami.

V Pate organizátori vytvorili 2  testovacie miesta (športový areál a kultúrny dom), v ktorých by mali počas soboty a nedele otestovať 2421 občanov obce vo veku od 10 do 65 rokov. Ukazuje sa však, že záujemcov o testovanie bude omnoho viac, lebo testy podstupujú aj občania nad 65 rokov a “zásluhou” IT aj občania z okolitých obcí.

Počas dnešného dopoludnia v oboch testovacích stanovištiach otestovali viac ako 700 ľudí (nebol medzi nimi ani jeden pozitívny nález). Čakacia doba na otestovanie je cca 20 – 30 minút a na výsledok približne rovnako. Prichádzajúcich záujemcov o testy usmerňujú pracovníci obecného úradu, príslušníci polície a vojaci. Pri administratíve pomáhajú dobrovoľníci.

Týmto všetkým patrí poďakovanie za dobrú organizáciu a bezproblémový priebeh testovania. Vďaka patrí aj sponzorom Oldřichovi Holišovi, Viliamovi Tóthovi, Bohušovi Súkenníkovi, Gabike Urbanovej a kuchárkam z materskej školy, ktorí sa postarali o občerstvenie a stravu pre odberové tímy.

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Tak ovecky, dajte si zvonec okolo krku a pekne do kosiara.
    Vsetci co podporujete tuto Matopicovu blbost s testovanim , tak Vam treba naparit 2x take dane, aby ste to vratili, V CZ aj v USA sa len smeju z tohoto plosneho testovania. A o tom modrom toaletaku uz radsej ani nepisem. Takze ovcše nachystajte si 100 000 000 co ste prehajdakali na cele s tym vasim debilnym vodcom z TT.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -