Ovocné zastávky II

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Milí priatelia prírody, cyklisti, členovia OZ záhradkárov, športovci, občania Dolnej Stredy,

tento rok nám dal všetkým poriadne zabrať najmä psychicky. Napriek všetkému, čo sa okolo nás, počas roka dialo, sa nám podarilo spracovať opäť projekt a zúčastniť sa ním hlasovania o príspevok z participatívneho rozpočtu Trnavského samosprávneho kraja. Minulý rok sme boli úspešní, pri hlasovaní, s projektom „Ovocné zastávky na cyklotrase“. Projekt sa, na jeseň, aj zrealizoval. Zastávky (zastrešené altánky) boli osadené a okolo nich boli vysadené rôzne ovocné stromy, podľa názvu zastávky.

Tento rok sme spracovali projekt, ktorý je doplnením a rozšírením aktuálneho stavu. Jedná sa o doplnenie stromov, osadenie lavičiek pre oddych. Zapracovanie ekologického osvetlenia cyklotrasy, pre vyššiu bezpečnosť, počas večerných hodín. A samozrejme, tak dôležité a žiadané, osadenie smetných košov, aby prostredie okolo cyklotrasy ostávalo stále čisté a príjemné.

Podmienky, pre získanie grantu, sú obdobné ako minulý rok. Pre projekt je nutné zahlasovať. Hlasovanie prebieha na tejto stránke. Zaberie maximálne 2 minúty. Postup:

 1. Pozor, hlasovanie bude prebiehať 2. 11. 2020 – 15. 11. 2020
 2. vybrať musíte minimálne 3 projekty (vrátane nášho)
 3. pri každom je nutné kliknúť na odkaz „Vybrať projekt“
 4. Následne sa Vám naplní „košík“ s projektami s názvom „Vybrané projekty“, ktorý sa nachádza vpravo hore, pri prvom projekte.
 5. Až keď budete mať vybraté min. tri projekty, sa zaktívni tlačidlo „Hlasovať“. Musíte vybrať minimálne 3 projekty. Maximálny počet podporovaných projektov nie je stanovený. Kliknite na tlačidlo “Hlasovať”.
 6. Následne sa otvorí formulár, v ktorom je potrebné zadať informatívne údaje:
  -vašu vekovú kategóriu
  -odkiaľ ste sa o ohlasovaní dozvedeli
  -mesto = obec odkiaľ ste
  -telefónne číslo, na ktoré bude zaslaný overovací kódKliknite na tlačidlo „Poslať overovací SMS kód“
 7. Na zadané telefónne číslo bude BEZPLATNE odoslaný overovací kód, ktorý zadáte do okienka, ktoré sa odkryje. Po zadaní kódu, kliknite na tlačidlo „Odoslať hlas“
 8. Ak všetko prebehne v poriadku, zobrazí sa hláška „Ďakujeme za Tvoj hlas!”

Hlasovať cez jedno telefónne číslo je možné len raz a je úplne BEZPLATNÉ. Podporiť projekty môžete do polnoci 15 11. 2020. Počet dosiahnutých hlasov sa zobrazuje pri každom projekte priebežne. Hlasovania sa môže zúčastniť akýkoľvek občan, ktorý dovŕšil minimálne 15 rokov.

Budeme vďačný za každý hlas! A veríme, že, s Vašou pomocou, to dokážeme, a grant získame, tak ako minulý rok.

 

Slávka Lošonská
predsedkyňa OZ záhradkárov

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -