Zaslúžená prehra žien

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HK Slávia Sereď /  Hádzanárky seredskej Slávie nastúpili v domácom prostredí proti ŠKP Topoľčany.  V prvom polčase predviedli bojovný výkon a do šatne išli s náskokom dvoch gólov 14:12. Mrzieť ich však môžu nevyužité viaceré gólové príležitosti. Hneď z prvého útoku v druhom polčase zvýšili na 15:12. To bolo poslednýkrát, čo v zápase viedli. Hostky siedmimi gólmi otočili výsledok a v 39 min. bol stav na ukazovateli 15:19. Hostky hrali v pohode a predviedli bojovný výkon, za ktorý si zaslúžili víťazstvo. Domáce hrali kŕčovito, alibisticky, z čoho vyplývalo veľa chýb, ktoré nabudený súper trestal. V domácom družstve sa nenašla ani jedna hráčka, ktorá by zabojovala o výsledok. Domáce Slávistky si musia uvedomiť, že zápas sa hrá 60 min. a žiadne výhovorky neobstoja. Treba sa zo zápasu poučiť a pripraviť sa na ďalšie zápasy.

 

HK Slávia Sereď – ŠKP Topoľčany 22:30 /14:12/

Zostava: J. Mozoľová, V. Lenčéšová, L. Trojáková – L. Lenčéšová 3,M. Trojáková 2, M. Hučková 2, D. Gregušková3,  V. Csádiová 6 /5, L. Hercegová 1, V. Mészárosová, D. Pavlíková 3, L. Ďuranová, J. Osazee, K. Dubajová 2

- Inzercia -
  1. Mozno sa treba zamysliet, ci tie zeny maju daku motivaciu a podporu od klubu. Vycitat hrackam ze nic snich nieje a ze klub stoja iba peniaze.je take ….

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články