Akadémia sa rozrastá

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ŠKF Sereď  – akadémia /  Za prvý polrok 2020 sa nám podarilo osloviť a znáborovať 37 nových chlapcov (každý týždeň sa to číslo zväčšuje) a zatiaľ 7 dievčat, čo nám umožnilo založiť tri nové kategórie U12(U13 B), U14(U15 B) a U7. V akadémii už máme 11 mládežníckych kategórií s celkovým počtom 182 hráčov.

Na spolupráci sme sa dohodli s kvalifikovanými trénermi, ktorí spĺňajú podmienky
licencie SFZ, pre vytvorenie útvaru talentovanej mládeže.

Zabezpečili sme zdravotnú starostlivosť pri mužstvách dorastu (zdravotník-masér), obnovili sme brankárske tréningy (2 skupiny) a spolupracujeme s kondičným trénerom pre kategórie U12-U19.

Do sezóny 2020/2021 dostalo 10 kategórií novú tréningovú a vychádzkovú výstroj s prispením rodičov a klubu, v celkovej hodnote 23 000,- eur. Každá kategória bola
vybavená dvomi súpravami dresov. Tri kategórie prípraviek sme prihlásili do tretích líg ZsFZ (doteraz pôsobila jedna v okresnej súťaži).

Toto všetko by sa nám nepodarilo dosiahnuť nebyť pomoci mesta Sereď a klubu ŠKF Sereď. Všetky tieto zmeny, ale priniesli pre akadémiu aj navýšenie finančných
nákladov. Keďže sa snažíme zvyšovať úroveň mládežníckeho futbalu v Seredi a
niektoré naše ciele sú zatiaľ nenaplnené, hľadáme partnerov, s prosbou o finančnú podporu alebo potrebné materiálne zabezpečenie, ktoré budú použité na zlepšenie podmienok pri práci s mládežou.

Za akúkoľvek formu pomoci budeme vďační.

 

zdroj: Miroslav Greguška

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články