Každý 25 človek je infikovaný – povedal minister Krajniak

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sústavne sa zvyšujúce počty infikovaných koronavírusom  prinútili predstaviteľov štátu konať razantnejšie a pristúpiť k opatreniam, ktoré opätovne nebudú príjemné nikomu z nás.

Ekonomické následky pocítime pravdepodobne všetci obdobne, ako tomu bolo pri prvej vlne obmedzení zavedených na Slovensku na jar.

Nateraz ešte všetky opatrenia známe nie sú, no ich pritvrdzovanie je isté. Problémy majú susedia, Česká republika je v počte infikovaných na  100 000 obyvateľov druhá na svete a to hneď po Andorre.Kto vie o čom je reč vie zároveň, že je na to vlastne najhoršie na svete.

Je až komické sledovať, ako ešte pred niekoľkými týždňami popierači faktov kritizovali “Matelka” za príliš vysoké opatrenia a dnes vidíme poznámky kritizujúce zlyhanie vlády a neskoré zavedenie razantných opatrení zamedzujúcich šírenie vírusu.

O prijatých opatreniach krízového štábu a Vlády SR, budeme informovať.

- Inzercia -
  1. Quota 11. októbra 2020, 16:36 – uvedte prosim dokaz svojho verejneho tvrdenia. Rad si ho pozriem a ministra poziadam o vyjadrenie.

  2. Každý 25. človek – radová číslovka, za ktorou má byť bodka – slovenská gramatika pre 5. ročník ZŠ

  3. Dobrovoľne sa vzdal funkcie v januári 2012, nakoľko mal podľa spisu Gorila patriť medzi členov prezídia FNM, ktorí hlasujú podľa požiadaviek Penty.

    Zdroj:SITA; TASR. Lipšicov poradca Krajniak požiadal o uvoľnenie pre Gorilu. sme.sk (Bratislava: Petit Press), 2012-01-13. Dostupné online [cit. 2019-10-18]. ISSN 1335-4418

  4. Miloš. nato že budeš mat 52 rokov si dosť naivný, čo sa týka politiky. Ako ľahko ťa dokázali “namotať” Obyčajné osobnosti, že im robíš hlásnu trúbu. Nevadí keď budeš starší tak to pochopíš, alebo ich prekukneš.

  5. Povedať, že každý 25. človek je infikovaný, je zavádzajúce. Ak by išlo o doteraz potvrdených infikovaných, tak budiž. Ale to som nepostrehol.

  6. Bohuš 11. októbra 2020, 20:02 – Krajniak je minister vlady a jeho rozhodnutia vazne zasahuju do nasich zivotov. Informacie o nich su hlasnou trubou? A Krajniak je za stranu Sme rodina.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články