“Zacalo to v piatok, bolest klbov a v noci horucka” – zveril sa s ochorením na COVID-19 Ján

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Spochybňovanie existencie vírusu a vlastne veľa krát aj samotného ochorenia  COVID-19 hlavne na sociálnych sieťach naberá obludné rozmery. Hlavne zo strany niektorých lekárov je zľahčovanie  možných následkov nebezpečné pre vysoké percento občanov.

Mnohí si neuvedomujú dôvody, pre ktoré sú  hoaxy a ochorenie popierajúce teórie šírené. Faktom je, že nik z týchto ľudí prípadnú zodpovednosť za nakazenie človeka podceňujúceho ochranu neponesie.

O to je lepšie, že sa niektorí infikovaní ľudia odhodlajú zverejniť svoj stav a skúsenosti s COVID-19.

Byť infikovaným nie je hanbou !

Peter Farkas

Za mna ma Jano velke plus, lebo sa rozhodol ist s kozou na trh. Dnes uz skoro vsetci pozname niekoho, kto chorobu ma alebo mal. Nemozme sa dalej tvarit, ze problem neexistuje. Ak budeme vsetci nariadenia krizoveho stabu plnit, tak ako kazda burka, prejde aj tato. Skore uzdravenie! 👍

Jan Dobsovic

Tak, uz to budem mat za sebou. Zacalo to v piatok, bolest klbov a v noci horucka (38.3). Aj v piatok aj v sobotu neskutocna bolest hlavy a nadmerne potenie. Lieky mi nezaberali. Najprv paralen a potom som presiel na kombinaciu s kodeinom a kofeinom (panadol ultra rapid) – to trosku pomohlo. Vcera uz bolo lepsie. No dnes v noci sa to trosku zhorsilo. Ale uz je to relativne fajn:)

Zdroj: FB

 

- Inzercia -
 1. Takze chlapec mal 3 dni chripku… S anginou som bol tyzden hotovy… Super, preto ten osial

 2. minuly rok som mal chrípku, 3 dny vrcholila, slabosťou, bolesťou a tým, že som miestami pri práci v stoji strácal vedomie. Od začiatku choroby až k vyzdraveniu prešlo zhruba 10 dní. Chrípka sa začala prejavovať ešte v ten deň kedy som pracoval po boku človeka ktorý ju mal.

  Ošial z covidu je hlavne preto, že ako chalan hovorí, začalo to v piatok, teda 3 dni odvtedy. V pohode. Lenže inkubačná doba covidu je 10-14 dní. To znamená, že 10 až 14 dní pred tým piatkom, kedy si uvedomil, že dačo, kedy naňho preskočil vírus, pochytal kadečo a poroznáśal kade tade.

  Konšpirácie teraz letia a to hlavne preto, že chýbajú špecifické informácie o covide. Ako staré babky, ktoré čo o vás všetko vedia a čo nevedia, to si vymyslia. Všade vás strašia číslami a kokotovičovými opatreniami. Ale dôležité informácie, ktoré človek potrebuje vedieť – niesú. V resp. sú ale stranou.

  Veď a načo by bolo komu dobré vedieť, také praktické informácie ako na čom vírus a ako dlho vie prežiť keď nemá svojho hostitela, ako dlho vydrží vysieť vo vzduchu v nevetranej miestnosti, kolko nových kmenov teraz existuje ako sa šíria a ktoré to sú…

  Nie, to vám nikto nepovie, lebo to sú pičoviny, ludí zaujimajú číselká… sledovanosti..

 3. Dnes uz skoro vsetci pozname niekoho, kto chorobu ma alebo mal….ja a moje okolie mame presne opacnu skusenost. NASTASTIE nikto z mojej rodiny a ani okolia nepozna realneho cloveka, co vysiel ako pozitivny. Takze uvodna veta je viac ako zavadzajuca…nastastie nie som ta vynimka, co potvrdzuje pravidlo.

 4. Propagacia biznis Covid19. Preco takto neinformujete verejnost o úmrtí obyvatelov na rakovinu a leukemiu? Osoby ktore maju kvôli “soplík pandemie” odsunuté súrne operácie a zákroky ! Co tak poslat ludi ležiacich na prístrojoch v poslednom štádiu? poslat videá? Co Vy nato? Hyeny

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články