“Covid neprajem dokonca ani tým, ktorí tieto bludy šíria.” – Milan Kňažko

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Možno až keď bude na  COVID-19 pozitívny niekto blízky, či niekto skutočne známy, niektorí ľudia pochopia, že nejde o chrípôčku, ktorú je najlepšie ignorovať…
S najväčšou pravdepodobnosťou je vírus už oslabený, možno mutoval – pre väčšinu ľudí asi môže ísť nateraz o pozitívnu správu.
Pravdepodobne väčšina  bezpríznakových infikovaných sa o svojej pozitivite buď nikdy nedozvie, ak sa dozvie, tak len preto, lebo bude testovaná náhodne alebo pre podozrenie nepochádzajúce od nej priamo. Ak nebudú mať trvalé následky, zaradia sa tak medzi desiatky tisíc šťastlivcov.
Faktom ale je, že dnes nik dopredu nevie, ako prípadné infikovanie vírusom jeho organizmus zvládne.
Iba minulý týždeň na sociálnej sieti Milan Kňažko oznámil svoje infikovanie sa vírusom a – nutnosť hospitalizácie v nemocnici. Jeho stav sa zhoršil…
Za posledných pár týždňov som hral niekoľko predstavení. My bez rúšok, diváci s rúškami, tak stanovili predpisy.
Som Covid pozitív, šiesty deň.Stav sa zhoršil a som v nemocnici. Vyzývam všetkých aby nezľahčovali situáciu a rešpektovali nariadenia vlády a zdravotníkov.

Nenosenie rúšok nie je prejav vlastnej slobody, ale bezohľadnosť k slobode tých , ktorých tým ohrozujeme. Neverte lacným exhibicionistom, že Covid je len ľahká chrípka.
Prežil som desiatky chrípkových ochorení , ale Covid neprajem dokonca ani tým , ktorí tieto bludy šíria.

S úctou Milan Kňažko

Prajeme skoré uzdravenie.
- Inzercia -
  1. Anonym, Daniel, najlepšie je si to odskúšať na vlastnej koži, možno by ste tieto blbosti nepísali. Tí, ktorí sú na pľúcnej ventilácii, sú tam len tak pre srandu? Vyskúšajte si to!

  2. Škoda, že mudrlantom neplatia za prijebanosť, to by sme mali životnú úroveň ako v Nórsku :)) Sranda, že väčšina týchto debilov ledva dokončila strednú školu, ale odhalia každé svetové sprisahanie..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články