“Závoďáčka” na BMW skončila s pokutou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
KR PZ Trnava |MM|  Navyše jej policajti za insolventnosť zadržali aj vodičský preukaz.

Policajti ju namerali na ceste I/63 medzi Veľkým Mederom a obcou Dolný Štál. 40 ročná žena z Komárna si to valila medzi obcami viac ako na diaľnici, rýchlosťou 143 km/hod. Za prekročenie rýchlosti jej policajti vystavili 300 eurovú pokutu.
VODIČI POZOR!
Neprimeraná rýchlosť jazdy patrí stále k druhej najčastejšej príčine nehôd. A navyše, v okrese Dunajská Streda sa situácia v doprave za posledný mesiac zhoršila. Na cestách evidujeme 20 dopravných nehôd, pri ktorých sa 4 osoby ťažko zranili a 12 ľahko. Počet zranených výrazne stúpol o 8 osôb. Negatívne hodnotíme aj počet nehôd pod vplyvom alkoholu. Dychová skúška bola pozitívna v 6 prípadoch, čo je o 4 viac, ako v minulom roku.
Zvýšte opatrnosť a správajte sa na cestách zodpovedne!
- Inzercia -
  1. Pokuty za prekročenú rýchlosť by mohli dávať aj v Seredi vo večerných hodinách…keď idem z poobednej, nestíham sa čudovať, ako sa ulice zmenili na pretekársku dráhu…sopliaci si veselo robia preteky pod kamerami a policajti derú stoličky na oddelení 😤

  2. Zase vypaltaná slepica za volantom SUV jedna pred pred dvoma dnami zabila na SUV v Blave 18r.dievča na prechode a tu ďalšia krava letí jak na pretekoch, tu sa našťastie nič nestalo, 40r. by už mohla mať rozum, alebo patrí medzi “našich” ľudí a mysli si za stále môžu všetko!

  3. Ďalšia čo chce zabiť mladého človeka na ulici ženská veľké auto a rýchlosť veľmi zlá kombinácia

  4. Len sa neposer.. s tej rýchlosti. Keby ste radšej poukazovali na to, że z desiatich vodičov deväť nevie jazdiť v jazdných pruhoch, že z desiatich deväť nepozerá do spätného zrkadla, že z desiatich deväť nevie odbočovať vľavo – a mnoho ďalších neznalosti vyhlášky, ktoré sú cez následnú nervozitu ostatných tou pravou príčinou havárií. Jazdí sa v p r a v o ! Jazdí sa v p r a v o ! Jazdí sa….

  5. A hulye pirított ribanc a papírjait is el vettem volna minek ennek jogosítvány biztos Meg dolgozót azért is mint a BMW X6 ért

  6. Stanko??? a čo že ti nehraje na tej rýchlisti???no ak aj ty jazdíš takto,tak ďakujem pekne,Ammen…už len čakať na smrťáka.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články