Vyše 3600 ľudí cestovalo počas leta autobusom za 1€

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

TTSK  |MM| Na rodinný cestovný lístok cestovalo počas dvoch letných mesiacov až 3640 ľudí. Tento nový typ cestovného lístka v prímestskej autobusovej doprave trnavskej župy využilo spolu 1023 rodín.

Ako uviedol trnavský župan Jozef Viskupič, „ľudia si tento benefit obľúbili. Teší ma, že prírodné či kultúrne krásy nášho kraja navštevujú ekologickejším spôsobom. Možnosť cestovať počas víkendov za symbolické 1€ stále trvá. Napriek končiacemu sa letnému obdobiu chceme aj týmto spôsobom ďalej podporovať cestovný ruch.“

Rodinný cestovný lístok župa zaviedla 1. júla 2020 na linkách všetkých troch zmluvných dopravcov – ARRIVA Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica. Počas víkendov, sviatkov a dní pracovného pokoja a voľna je na lístok možné prepraviť spolu až 5 osôb,
a to v kombinácii 2 dospelí + 3 deti alebo 1 dospelý + 4 deti. V každej skupine musí byť aspoň jedna dospelá osoba a jedno dieťa do 18 rokov.

K zatraktívneniu Trnavského kraja ako celoročnej destinácie prispieva aj krajská organizácia cestovného ruchu. Zaujímavé tipy na výlety dostupné aj autobusom
sú prezentované na Facebook-u (Trnavský kraj zážitkov), Intagram-e (@kraj_zazitkov), ako aj v brožúrach, ktoré sú k dispozícií na webstránke www.krajzazitkov.sk.

TTSK sa opäť zapojil do Európskeho týždňa mobility trvajúceho od 16. do 22. septembra.

Jozef Viskupič, trnavský župan

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články