Provoz vlaků RegioJet mezi ČR a SR bude ve stávajícím rozsahu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

RegioJet |MM|  Vlakové spoje RegioJet mezi Slovenskem a ČR pojedou i v následujících dnech podle jízdního řádu – vidíme, že cestující si stále jízdenky kupují  – jenom za včerejšek jsme prodali více než 600 jízdenek na spoje, které jedou na / ze Slovenska v následujících dnech.

Výrazně jsme zlevnili od příštího týdne ceny jízdenek mezi ČR a Slovenskem z a do Košic i Bratislavy  – a to až o 40 %. Výrazně levnější budou jízdenky také pro studenty, kteří mohou za studiem jezdit bez jakéhokoli omezení.

Situaci budeme nicméně průběžně sledovat a vyhodnocovat, ale je naším cílem zachovat dopravní obslužnost ČR a Slovenska i  v této komplikovanější době.

Personál, který vlaky obsluhuje, jezdí bez omezení – vztahuje se na něj výjimka vyhlášená slovenskými úřady – nepotřebuje ani testy, ani nemusí jít do karantény.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články