Martin Fecko vyslal nekompromisný signál, že to OĽaNO myslí vážne!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
MARTIN FECKO … hrdina včerajšieho dňa.

Miesto toho, aby 60 tisícový úplatok vzal, ako to bolo doteraz 30 rokov v politike zvykom … urobil presne to, čo hovoril na mojom úplne prvom stretnutí s ním v roku 2009 v Prešove.

Vtedy rozprával o boji proti korupcii tak oduševnene, že si ma získal a ja som mu ako defacto neznámemu človeku ponúkol možnosť byť medzi 4 zakladateľmi nášho hnutia Obyčajní ľudia.

Na tom prvom stretnutí hovoril, že politika potrebuje pre svoju očistu ľudí, ktorí odolajú aj keď pred nich na stôl položí niekto miliardu … a odvtedy som to z jeho úst počul mnohokrát.

Martin odolal a naplnil svoje slová skutkami … a som na neho mimoriadne hrdý.👍👏✌️

. . .
V diskusii na FB pod statusom Igora Matoviča sú aj tieto príspevky:
Viktor Gažo Martin Fecko vyslal nekompromisný signál, že to OĽaNO myslí vážne!
Milan Kuriak Ponúknuť úplatok Martinovi Feckovi, ktorý dlhé roky bojuje proti korupcii je trúfalosť až hlúposť…
Miroslav Sopko Je mi cťou, že ho osobne poznám. Martin Fecko je skvelý človek.
Marek Drimal Ísť podplácať M. Fecka, úplné šialenstvo…..
Tina A Martin Je to pekne gesto a musíme sa pridať viacerí, nielen o ľuďoch rozprávať a o ich činoch, ale musíme slušnými byť!! Byť slušný v dnešnej dobe znamená výsmech od slovenskej spoločnosti,preto obrovské uznanie pan Fecko. Ste úžasný poslanec pan Fecko, sledujeme Vaše iniciatívy už dlhší čas a naozaj robíte super prácu, vďaka Vám!!
Jozef Mallinerits tak nech sa nám trochu viac množia takýto hrdinovia – na to , že ako to je zasvinené – najmä okolo podvodov s pôdou je to len malý krôčik – malo by sa to len tak hemžiť takýmito hrdinami _ okolo pôdy sa miliardy preskupili = neprávom rabovali – kedy to bude vyčistené !???_ASI NIKDY!!!
Marika Rechová Martin je človek s veľkým srdcom a ešte väčšími morálnymi zásadami.
Bozena Vargová Filkova Je to človek s veľkým Č…… patrí do parlamentu, nech sa darí 💚
Lubomir Bzdusek V dnešnej absurdnej korupčnej dobe sa normálny skutok politika – odmietnutie úplatku javí ako jeden hrdinský čin.
Aj to čosi klebetí o bývalých praktikách počas minulého režimu.
Všetka česť pánovi Feckovi.
Dúfajme že o pár rokov budú takéto skutky normálnou rutinou.
Milan Lorinc dufám že ste sa obklopili viacerými ľuďmi ako pán Fecko!!!
Zolo Stefo Svorník Toto je príklad pre všetkých a je my cťou ho poznať ako p. manželku, gratulujem
Ivan Bošňák Viac takých. A takým, ktorí bojujú na rovnakom fronte pomôcť. A nikoho nechrániť-Nikoho😉🙏❤️✌️
Patricia Gabalova Zijeme cudnu dobu, dakujeme ludom za to, co by malo byt uplne normalne, obdivujeme ich a vyjadrujeme podakovanie za to, ze neurobili nieco zle. Taku latku tu nastavil Smer, taku latku tu nastavil Fico a Pellegrini.
Beáta Holingová Blahoželám, súhlasím, Martin je charakterný človek 👍, nech je vo vláde viac chatakterných ľudí, ktorí budú pracovať podľa práva a spravodlivosti 👍👌👋, nech sa všetkým darí 👋👋👋
– a ďalšie …
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články