Zregenerovali svoje telo aj dušu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Členovia klubu ZŤP a denného centra pre seniorov v Seredi využili posledné teplé dni tohtoročného leta a zúčastnili sa rekreačného pobytu v kúpeľoch Nimnica.

Kúpeľná liečba v tomto prostredí prispieva k udržaniu zdravia v dobrej kondícii a je miestom, kde si môžete poriešiť množstvo zdravotných problémov a ochorení. Zároveň sú miestom pre kultúrne, spoločenské a športové aktivity ale aj miestom pre skutočný relax. Počas úvodného večera všetkých pozdravila Elena Bučková, popriala všetkým príjemný pobyt a oboznámila rekreantov s každodenným programom. Okrem plávania v bazéne, masáží, oddychu v soľnej jaskyni a prechádzok po okolitej prírode mali účastníci pripravené aj rôzne kultúrne podujatia. Okrem hudobného večera s heligónkou, rekreanti navštívili divadelnú komédiu ” Hotel na zbláznenie “, ktorú pripravili ochotníci z Dubnice. Počas týždňa bol každý večer bowlingový turnaj, ktorý v piatok porota vyhodnotila. Z mužov bol najlepším hráčom Ján Jurko, nasledoval Michal Kupčík a Štefan Kurek. Zo žien sa na prvom mieste umiestnila Jarmila Kolláriková, za ňou Libuša Válkyová a napokon Jana Bujnová.

Všetci počas pobytu dodržiavali prísne hygienické opatrenia: v interiéri mali rúška, personál meral všetkým každé ráno teplotu a samozrejmosťou bolo časté umývanie rúk a dezinfekcia. Príjemne prostredie, priatelia a liečebné procedúry si všetci užili a načerpali energiu do ďalších všedných dní.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články