Sledovaný prípad nehody vo Vinohradoch n/Váhom: 41 ročná Jana pozná verdikt, obvinená z usmrtenia

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Galantský vyšetrovateľ ju na základe dôkazov obvinil v prípade tragickej dopravnej nehody, ku ktorej došlo cez víkend v obci Vinohrady nad Váhom.

Čelnú zrážku NEPREŽIL účastník nehody!

Policajti boli ráno o 07.15 h privolaní k dopravnej nehode medzi dvomi osobnými autami Škoda Ostavia, ktorú viedol 43 ročný muž a autom VW Polo. K nehode došlo na konci obce, smerom na Hlohovec. Žena prešla do protismeru a nasledovala zrážka. Aj napriek snahe záchranárov, vodič zo Škody vážnym zraneniam podľahol.

41 ročná Jana je obvinená z prečinu usmrtenia. Za volantom sedela v čase nehody pod vplyvom alkoholu, v dychu mala 1,8 promile. Navyše, z minulosti sa nepoučila, Do auta si sadla opitá aj napriek tomu, že bola v podmienke. Súd ju už raz odsúdil za jazdu pod vplyvom alkoholu. Vzhľadom na tieto okolnosti navrhol vyšetrovateľ, aby bola obvinená stíhaná väzobne.

Za dopravnú nehodu s následkom smrti, alkohol za volanom jej môže hroziť strata slobody na 4 až 10 rokov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Na 4 až 10?! Čo je to “10” pre človeka ktorý by si zaslúžil doživotie za takýto čin?! Tieto naše zákony sú veľký otras, za drogy ľudia dostávajú dlhší trest ako za usmrtenie 🤦🏻‍♀️ Človek ktorý žil slušne a snažil sa svojej rodine vybudovať ten najlepší život a svojim dcéram zabezpečiť školy a budúcnosť, taký prišiel o život kvôli žene ktorá si zrejme nevážila seba ani druhých 🤯

 2. 2 dni do zadu davali v spravach ze za zastrelenu macku hrozi dotycnemu 5rokov vazania. Len tolko k tomu aku ma cenu ludsky zivot …Vyhadzat ich vsetkych cez okna!!

 3. Vidieť, aká v našom právnom štáte je spravodlivosť a akú hodnotu na život človeka? Vidieť, ako sú odsúdení vrahovia, že odsedí polovice trestu môžu požiadať a prepustenie, alebo, čo to znamená, že sa odsúdení môže dohodnúť o vine a treste? Výsmech slušným ľuďom. Len by to bolo zaujimavé, keby sudca súdil vraha niekoho z jeho rodiny a aký by vymeral trest?

 4. 1 pes
  2 macka
  .
  .
  .
  99 clovek

  …jazdila pod vplyvom alkoholu, vedela o tom, zabila a to by som povazoval za umyselne zabitie.
  Naparil by som jej dozivotie a kazdy den 8 hodin v kamenolome!

 5. Toto je strašne smiešny trest !!! Za vraždu len 4 až 10 rokov, za ukradnutie chlebu v obchode dobre že nie doživotie dajú!!! ..
  Ja by som to riešila tak že keď už mala súdny zákaz a porušila ho a zabila nevinného človeka, dobrého kolegu, tak aj ona nech zhnije doživotne v base !!!! Žiadne 4 -10 rokov ale doživotie!!! Špina jedna nič iné si nezaslúži!!!

 6. Ako sa cíti pán sudca, ktorý ju odsúdil za jazdu pod vplyvom alkoholu podmienečne? Ešte stále je presvedčený, že podmienka stačila?

 7. zase Lipšic, ktory este v porovnani s ludmi, co sposobili nehodu za podobnych okolnosti dostal prisnejsi trest… pokial viem, on ziaden alkohol nepil, nemal zakaz soferovat a ani nic podobne a to je skutocne velky rozdiel…

 8. Takú hodnotu má iba ľudský život? Výsmech nášho súdnictva. Hanba nám všetkým tu na Slovensku.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články