Predstavujeme vám Centrum sociálnych služieb Galanta – Hody

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Centrum sociálnych služieb Galanta – Hody poskytuje sociálne služby, ktoré sú flexibilné, inovatívne, odborné, špecifické  a kompatibilné s rozvojom multidimenzinálnej podstaty života prijímateľa.

Centrum je satelitné pracovisko č. II. Domova sociálnych služieb pre dospelých v Zavare.

Našim poslaním je implementovať a rozvíjať model PODPORY  pre prijímateľov sociálnych služieb s dôrazom na organické duševné poruchy a novodobé diagnózy v produktívnom veku (choroba, úraz, iné poškodenia mozgu… vítaní sú aj iní), založený na napĺňaní multidimenzionálnej podstaty života- bio-psycho-spirituálnej oblasti života.

Chceme podporiť zmysluplný, naplnený život prijímateľov i poskytovateľov sociálnych služieb s využitím humanisticko- holistického prístupu v princípoch rastu kvality.

Našim klientom ponúkame rodinnú atmosféru, krásne prostredie, priateľský a profesionálny kolektív.

 

 

Služby sú poskytované ambulantnou formou.

 

Poskytujeme sociálne služby:

 • Špecializované zariadenie
 • Rehabilitačné stredisko
 • Prepravná služba
 • Vzdelávací projekt 5P

 

Ponúkame terapie:

 • Fyzioterapia
 • Reminiscenčná terapia
 • Biblioterapia
 • Tréning pamäte a zručností
 • Muzikoterapia
 • Arteterapia
 • Snoozelen
 • Oxygenoterapia

 

Ak ste sa rozhodli využiť naše služby, neváhajte nás kontaktovať

na e-mail: dsshumanum@zupa-tt.sk alebo navzajom.lepsi@zupa-tt.sk

Telefonicky:  033 55971 07, +421315501006,  +421908036419

Na sociálnej sieti Facebook: Navzájom lepší

Nájdete nás na adrese: Hodská 1228, Galanta 92401

 

Poď do toho s nami !

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články