Síce nahnevaný, ale veselo jazdil po Šoporni so 4 promile

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti zadržali vodiča, ktorý síce nahnevaný ale veselo jazdil po Šoporni a v dychu mal takmer 4 promile. Pri orientačnej dychovej skúške mu prístroj nameral 1,86 mg/l alkoholu v dychu.

Hliadke uviedol, že sa večer doma pohádal so ženou, šupol do seba 3 dcl pálenky a išiel si kúpiť cigarety. Sadol do svojho auta a policajti ho krátko na to odchytili.

36 ročného vodiča zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Poverený policajt ho obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V tzv. super rýchlom konaní rozhodne súd o vine a treste.

Ak si chcete dať alkohol, my vám to nezakazujeme, len si nesadajte potom do auta za volant a nejazdite!

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Stále niekto niečo vymýšľa, ale auto do ktoreho clovek sadne a bol by pod vplyvom alkoholu tak by sa nemalo dať naštartovať.

 2. Zvoľ e si premiéra, poslancov, starostov. .. Všetci vieme, že budú kradnúť. Tak ich preventívne hneď zavrime.
  Môžu kradnúť.
  Sadneš do auta? Môžeš niekoho zraziť, zničiť plot, jazdiť rýchlo, v protismere, na červenú. .. Zavrieť. Preventívne.
  Pil som a nabúral? Tak dvoj-trojnásobný trest ako triezvy.
  Nič sa nikomu nestalo?
  Sprostá prevencia a trest za čo?
  Inak to promile čo mal je úf fuj

 3. Bangovi lubosovi dávali dobrovoľné peniaze lebo vie čo žena potrebuje v posteli…anonym odkazujem ty ja som kokot není a ty mi že a vifajci kokot

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články