V Špitáliku dnes bude diskutovať riaditeľ trnavskej knižnice

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Trnavská arcidiecézna charita |MM| Roky strávil po boku najdôležitejších mužov mesta. Zažil Bošnáka, Butka aj Bročku a do médií poskytol za Mesto Trnava tisícky vyjadrení. Po viac ako dvadsiatich rokoch si vlani vyzliekol tričko hovorcu a postavil sa na čelo krajskej knižnice. O čom je jeho práca dnes? Ako má knižnica vyzerať pod jeho vedením? Na tieto otázky odpovie Pavol Tomašovič v dnešnej diskusii v charitnej kaviarni Špitálik. Večer však bude aj o slove a knihách, pretože aj v týchto témach je náš hosť doma. Dlhodobo sa venuje kultúre, v rodnom meste organizuje a moderuje literárne podujatia a je autorom troch kníh.

Posledné podujatie zo série Spolu pre Mária začne o 18. hodine.

Pozývame vás stráviť príjemný podvečer a zároveň podporiť  dobrú vec. Vstupné a zisk z dnešného večera bude poslednou čiastkou pre rodinu Mária Hulíka, mladého muža z Majcichova, ktorý je dlhodobo v bdelej kóme. Peniaze, ktoré pre neho ľudia vyzbierali, poslúžia na finančne náročnú liečbu. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články