Prváčikovia u starostu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Tak už je to tu. Začal sa nový školský rok. Do školských lavíc zasadli aj noví žiaci – prváčikovia. V Pate ich je presne 30. Prvé dni v ich triedach sa ešte nepodobajú na klasické vyučovanie, sú skôr podobné na spoločenské hry a zoznamovanie sa medzi sebou a okolím.

Dnes sa žiaci prvých ročníkov stretli na pôde Obecného úradu so starostom obce Jozefom Berčíkom a pracovníčkami úradu. Pán starosta veľmi podrobne a zrozumiteľne, prihliadajúc na vek detí, vysvetlil prváčikom činnosť jednotlivých oddelení úradu, ako funguje obecný rozhlas, ukázal im insígnie obce – erb, vlajku a pečať obce a odpovedal na rôzne otázky detí, pričom mu asistoval prváčik Gregor, ktorý sa svojej úlohy zhostil veľmi vážne, ba pri prehliadke jednotlivých pracovísk zasadol na starostovskú stoličku a veľmi vážne odpovedal na otázky svojich spolužiakov.

Deti si z návštevy odniesli nielen pekný zážitok, ale aj rozprávkovú knižku, pastelky a zopár sladkostí.                                                                 -ZŠ-

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články