Občania Bieloruska riešia svoju budúcnosť

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

A nielen to. Zároveň sa musia vysporiadať aj s minulosťou, ktorá s demokraciou má spoločného pramálo. Za bežného dňa z pred 5 či 6 rokov, to veľa neznamenalo. Ľudia ktorí na život nemali vysoké nároky, nechceli veľmi cestovať po svete, či snáď priveľmi publikovať svoje názory vybočujúce z oficiálnej línie tvorenej prezidentom Lukašenkom, si žili svoje životy. Na to, v akej a kým riadenej spoločnosti, prišli až na protestoch proti zmanipulovaným voľbám.

Revolúcia ktorá je v Bielorusku v plnom prúde sa hlási k historickej bielo-červeno-bielej farbe na vlajkách a štátnych symboloch. Toto sa ale nepáči Lukašenkovi a súčasná moc prejavy reprezentované bielo červenými symbolmi považuje za provokácia a odpor proti režimu.

Ľudia sa ale vynájdu a – vynašli. Zákaz používať bielo červené vlajky vyriešili po svojom…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Anonym 9. septembra 2020, 8:42 – tie podprsenky, slipy a tricka v bytoch vyvesili svetovy diktatori? Prepina?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články