Uži si jeseň na motorke, život, ktorý zachrániš môže byť tvoj

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Pekné počasie sa snažíte využiť do poslednej chvíle.

Dlhoročný motorkár Kristián Papp má pre vás cenné rady:

 

-pred kúpou si zváž účel použitia motorky

-svoje skúsenosti a schopnosti

-začni s nižšou kubatúrou

-skontroluj pred jazdou technický stav

– používaj kvalitnú prilbu a kožené moto obleky

-nezabudni, žiadna frajerina

UŽI SI JESEŇ NA MOTORKE BEZPEČNEŽIVOT, KTORÝ ZACHRÁNIŠ, MÔŽE BYŤ MÔJ 🏍️🛣️🏍️Pekné počasie sa snažíte využiť do poslednej chvíle.Dlhoročný motorkár Kristián Papp má najmä pre menej skúsenych jazdcov cenné rady⬇️⬇️⬇️⚠️pred kúpou si zváž účel použitia motorky⚠️svoje skúsenosti a schopnosti⚠️začni s nižšou kubatúrou⚠️skontroluj pred jazdou technický stav⚠️používaj kvalitnú prilbu a kožené moto obleky⚠️nezabudni, žiadna frajerina🆕A my iba doplníme aktuálne info 🆕Iba za sobotu sme mali 3️⃣ nehody motocyklistov. Dve boli havárie. 29 ročná Diana nezvládla za Petrovou Vsou jazdu na Yamahe ER6/600 a narazila do stromu. Pri obci Merašice si dolámal kľúčnu kosť a spôsobil haváriu ďalší motocyklista. A pri medzi obcami Naháč a Dechtice došlo k stretu osobného auta s motocyklistom. pri nehode evidujeme jedno zranenie.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Montag, 7. September 2020

 

A my iba doplníme aktuálne info:

Iba za sobotu sme mali tri nehody motocyklistov. Dve boli havárie. 29 ročná Diana nezvládla za Petrovou Vsou jazdu na Yamahe ER6/600 a narazila do stromu. Pri obci Merašice si dolámal kľúčnu kosť a spôsobil haváriu ďalší motocyklista. A pri medzi obcami Naháč a Dechtice došlo k stretu osobného auta s motocyklistom. pri nehode evidujeme jedno zranenie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články