Pozvánka na „7.regionálnu výstavu ovocia, zeleniny, kvetov a včelárskych produktov“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pozývame Vás na „7.regionálnu výstavu ovocia, zeleniny, kvetov a včelárskych produktov“

▶️Kde:
Dom kultúry Sereď

▶️Kedy:
10. až 12.9.2020

▶️Časy konania výstavy :
dňa 10.9. a 11.9.2020 od 09,00 – do 17,00 hod
dňa 12.9.2020 od 08,00 – do 16,00 hod

▶️Sprievodný program:
(dňa 10.9.2020) vysvetlenie zásad pestovania paprík a rajčín o 13,00 hod,
ukážka včelárskych produktov a včelárske poradenstvo.

▶️Odovzdanie exponátov:
dňa 9.9.2020 od 13,00 do 20,00 v DK (veľká sála)
(možné vykladanie exponátov z Mlynárskej ulice cez sklenené dvere z boku)

Exponáty označiť menom, odrodou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články