Oslavy Dňa obce 2020 v Dolnej Strede

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

29.augusta 2020 sa konali obecné slávnosti na ihrisku ŠK Dolná Streda.

Dňa 29.augusta 2020 sa uskutočnili na ihrisku ŠK Dolná Streda oslavy Dňa obce, v tomto roku už 707 výročie od prvej písomnej zmienky o obci Dolná Streda. Oslava sa začala registráciou súťažných družstiev vo varení gulášu. Prihlásilo sa 14 družstiev. Víťazným družstvám odovzdal ceny starosta obce PhDr. Mgr. Ľuboš Šúry. a zástupca starostu obce Stanislav Rajninec.. Priaznivci športu sa určite potešili priateľskému futbalovému turnaju,ktorí zahájil a privítal všetkých predseda Kikindy Miroslav Janus.

Umiestnenie jednotlivých tímov:

1.miesto starí páni Kikinda Dolná Sreda

2.miesto starí páni Vlčkovce

- Inzercia -

3.miesto starí páni Hajské

Deti mali možnosť bezplatne využiť kolotoč skákací hrad

Určite sa potešili a vyjašili na umelo vytvorenej pene. Podvečer sa zapálila veľká vatra a tri menšie a opekačka špekáčikov sa začala. Všetci, ktorí príšli na oslavu si mali možnosť posedieť medzi priateľmi a zaspomínať čo všetko sa zmenilo v obci.O zábavu sa postarali hudobnou reprodukciou skupiny ZENIT zo Serede.

Všetkým organizátorom patrí veľké poďakovanie za usporiadanie oslavy.

Foto:A.Dúbravec a E.Osušanová

Autor: Osušanová Emily

zdroj: dolnastreda.sk

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ze emily, to ma znicilo. Skoda ze ucast nie je len pre domacich, neroxumiem co ma dolna streda spolocne s vlckovcami alebo hajskym

  2. Dobre si napísal že skvelým starostom lebo on naozaj skvelý aj je. Klobúk dole pan starosta.

  3. Silne podnikatelske geny 🙂 ovecky potrebuje kazdy baca 🙂 nevedome najedene spokojne a vlci si uzivaju 😉

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články