COVID-19: Medzi rizikové okresy od 3. septembra patrí aj okres Galanta

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

COVID-19: Závery rokovania Pandemickej komisie vlády a konzília odborníkov

Rizikové okresy na Slovensku od 3. septembra sú:
červené: Bratislava I, Michalovce
– oranžové: Bratislava II, III, IV, V, Pezinok, Senec, Tvrdošín, Dunajská Streda, Galanta, Ilava, Považská Bystrica, Púchov, Prešov, Sabinov, Rožňava, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín
– zelené: ostatné

Čo to znamená?

Pandemickej komisie vlády a Konzílium odborníkov odporúča v červených a oranžových okresoch zaviesť opatrenia na zabránenie ďalšieho šírenia koronavírusu, a to:

➡️zákaz konania hromadných podujatí v interiéri od 23.00 h do 6.00 h s výnimkou svadieb do 150 osôb,
➡️zákaz konania hromadných podujatí v exteriéri nad 500 ľudí a interiéri nad 250 osôb,
➡️odporučenie samospráve, aby vydala zákaz konzumácie alkoholu po 22.00 h,
➡️zákaz používania vodných fajok.

- Inzercia -

 

zdroj: MZ SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Klamstvá, zavádzanie ľudí, vytváranie strachu a paniky. Cely biznis Covid19 a jeho dosah na ekonomiku a myslenie ľudí. Majte svoj názor a svoje rozhodnutia, sami si vytvárajte a zlepšujte imunitu svojho tela ! Hlavne myslieť pozitívne a nenechať sa strhnúť týmto pandemickým výmyslom. Na zdravie
    A vodné fajky kľudne používajte 🙂 🙂 🙂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články